Wystąpienie Trumpa ally Douga Mastriano 6 stycznia kończy się bez odpowiedzi na pytania, źródło mówi

Prawnik Mastriano odciął wirtualny wygląd wkrótce po tym, jak się zaczął, podało źródło. Jego adwokat, Tim Parladore, zakwestionował kilka kwestii proceduralnych związanych z zeznaniem i zadał pytania dotyczące legalności wezwania Mastriano otrzymanego od zarządu.

„Byliśmy tam przez 15 minut. Było jasne, że komisja nie jest w stanie dostosować się do norm dotyczących wykonywania uprawnień do depozytu i nie jest zainteresowana przestrzeganiem norm” – powiedział Parladore. „Jeśli uda nam się dojść do rozwiązania, czy mogą to zrobić uczciwie i legalnie, lub jak przeprowadzić dobrowolny wywiad, który minimalizuje ryzyko ingerencji w wybory, chętnie udzielimy informacji”.

Mastriano jest kandydatem na gubernatora GOP w Pensylwanii i był głównym graczem wspierającym starania byłego prezydenta Donalda Trumpa o obalenie wyborów w 2020 roku. Mastriano był wśród tłumu zwolenników Trumpa na terenie Kapitolu 6 stycznia 2021 roku podczas zamieszek, chociaż nie wszedł na Kapitol i nie został oskarżony o żadne przestępstwa.

CNN wcześniej zgłoszone Oczekiwano, że pojawienie się Mastriano będzie krótkie i nieefektywne, ponieważ obóz i zespół Mastriano byli w impasie, czy Mastriano może niezależnie nagrywać na taśmę wideo lub nagrywać jego pojawienie się.

Rzecznik grupy odmówił komentarza na temat pojawienia się Mastriano.

READ  Od Nowego Jorku po Dżakartę grunty w wielu nadmorskich miastach toną szybciej niż podnosi się poziom mórz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *