Wyniki UFC 276, najważniejsze informacje: Alex Pereira źle znosi Seana Stricklanda w pierwszej rundzie

Dobre zdjęcia

przed nimi Starcie UFC 276 w wadze średniejSean Strickland zasugerował, że może porzucić swoją serię uderzeń przeciwko wysoko wykwalifikowanemu kickboxerowi Alexowi Pereirze. Strickland nie zastosował się do tego zalecanego planu gry i zapłacił wysoką cenę, odpadając w pierwszej rundzie.

Strickland trzymał się swojego standardowego stylu, stojąc prosto i sztywno, próbując iść do przodu. Jakość Perery przeciwko napastnikowi jest zła. Brazylijczyk czekał cierpliwie, gdy kopnął Stricklanda do ciała i nogi prowadzącej.

Strickland nie zmienił swojego podejścia, kontynuując postęp w zgiełku napastnika. Gdy kopnięcia w łydkę Stricklanda zebrały ogromne żniwo, Pereira stanął na rękach, trafiając dużym lewym sierpowym, który posłał Stricklanda na płótno. Gdy Strickland próbował wstać, zjadł kolejną prawą rękę i po raz drugi uderzył w płótno, tym razem zmuszając sędziego do wkroczenia i zatrzymania akcji.

Pereira jest teraz w miksie dla potencjalnego strzału o tytuł. Odniósł dwa zwycięstwa nad królem wagi średniej UFC Israelem Adesanyą na ringu kickboxingu, w tym brutalny nokaut.

Nie masz dość boksu i MMA? Pobierz najnowsze gry ze świata gier wojennych od dwóch najlepszych w branży. Subskrybuj Poranną walkę z Lukiem Thomasem i Brianem Campbellem Dla świetnej analizy i dogłębnych wiadomości, w tym natychmiastowej analizy UFC 276 po zakończeniu wydarzenia PPV.

READ  Indonezyjska Biblioteka Narodowa współpracuje z Biblioteką Brytyjską w celu wzmocnienia sektora bibliotecznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *