Wyniki na żywo w boksie, najważniejsze momenty dla George Composes Jr. vs. Devin Honey, Stephen Fulton vs. Daniel Roman

Sobota to wielki dzień dla fanów boksu, z dwoma dużymi wydarzeniami, które odbędą się po przeciwnych stronach świata. George Campos Jr. jest w niekwestionowanym składzie mistrzowskim wagi lekkiej, gdy zmierzy się z Devinem Honey w Australii, podczas gdy Stephen Fulton wystawił swoje połączone mistrzostwo wagi Super Phantom przeciwko Danielowi Romanowi w Minneapolis.

Kambodża zdobyła tytuły WBA, IBF i WBO Lightweight World oraz WBC Franchise Championship. Honey posiada tytuł WBC World Cup Wszystkie pasy zostaną zebrane w jednym miejscu przez zwycięzcę, gdy karta wyląduje na ESPN i ESPN + z kartą główną od godziny 21:00 czasu wschodniego.

Fulton był jednym z najbardziej konsekwentnych bojowników rozrywkowych w sporcie przez ostatnie dwa lata, w tym ekscytującą bitwę z Brandonem Fikurovą w zeszłym roku. Roman jest byłym zintegrowanym mistrzem wagi i chce odzyskać tę pozycję na karcie, która zaczyna się o 21:00 w Showtime

CBS Sports będzie z tobą przez całą sobotę podczas obu wydarzeń, więc śledź wyniki na żywo i najważniejsze wydarzenia poniżej.

Wyniki, najważniejsze informacje

  • Devin Honey (c), niezaprzeczalne mistrzostwo wagi lekkiej przeciwko George’owi Campos Jr. (c)
  • Stephen Fulton (c) Pok. Daniel Roman Consensus (119-109, 120-108, 120-108)

READ  Pogoda na play-offy NFL 2023: oto najnowsza prognoza na cztery mecze rundy dywizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *