Wynik Steelersa w Bengals: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza pierwszego tygodnia AFC North Showdown

CINCINNATI: W Cincinnati może być niepokój. Odwiedzający Steelers, wspomagani przez cztery straty bengalskie, objęli prowadzenie 17-6 do przerwy nad broniącymi tytułu mistrzami AFC.

Obrona Pittsburgha zanotowała trzy przechwyty w pierwszej połowie przez Joe Burrowa, w tym trafienie Minkah Fitzpatrick na 31 jardów w pierwszych minutach meczu. Steelers objęli prowadzenie 17-3 po tym, jak Mitch Trubisky uderzył Najee Harris na 1 jardowym przejściu przyziemienia w połowie drugiej kwarty. Wynik został ustalony przez przechwycenie Burrowa przez DJ Watta, który w pierwszej połowie przed niedzielnym meczem nie wykonał wielu przejęć.

Najlepszym zawodnikiem Cincinnati w pierwszej połowie był uciekający Joe Mixon, którego bieg na 31 jardów w grze czwarta do 1 zapewnił drugiemu celowi Evana McPhersona tuż przed przerwą. Mixon rzucił się na 67 jardów na 15 ciosów w pierwszych 30 minutach gry. Bengalczycy ponieśli stratę, ponieważ odbiornik Dee Higgins opuścił grę po mocnym uderzeniu. Higgins wyszedł z wstrząsem mózgu.

Czy Pittsburgh zdoła doprowadzić do niepokoju w pierwszym tygodniu, czy też Bengale zdobędą się w drugiej połowie? Śledź naszego bloga na żywo poniżej.