W łodzi należącej do Urzędu Transportu w Dżakarcie zabrakło paliwa; 24 zostało wydalonych

Tempo.co, Djakarta – Łódź motorowa Jakarta Transport Service Motor Boat (KM) Silnik Sangaji zgasł po wyczerpaniu się paliwa w wodach u wybrzeży Tysiąca Wysp w Dżakarcie w czwartek po południu. Dwudziestu czterech pasażerów trzeba było przenieść na inną łódź.

„To statek pasażerski obsługiwany przez agencję transportową i nazywa się KM Sangaji” – powiedziała w czwartek 7 września w Dżakarcie sekretarz wykonawcza Regionalnej Agencji Zarządzania Katastrofami (PPPD) w Dżakarcie Marulitua Sijuang. pomiędzy zgłoszone.

Marulitua powiedziała, że ​​Muwara płynął z wyspy KM Sangaji Didung do tamtejszego portu. „W okolicy Tysiąca Wysp pojawiły się kłopoty” – powiedział.

Niosąc na pokładzie kilkudziesięciu pasażerów, mieli właśnie wracać po wakacjach na molo Muara Ankke w Północnej Dżakarcie. Powiedział, że statek zepsuł się na morzu w pobliżu Pulau Pitadari o 14:16.

Dwudziestu czterech pasażerów z KM Sangaji zostało przeniesionych na inną łódź, KM Kamala, która popłynęła do tamtejszego portu Muwara.

Marulita powiedziała, że ​​w strajku KM Sangaji nie było ofiar. „Wszyscy pasażerowie i załoga bezpiecznie dotarli do Muary” – powiedział.

pomiędzy

Wybór nauczyciela: W przypadku wraków statków na Tysiącu Wysp rząd wysyła łodzie patrolowe

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Oświadczenie Mar-a-Lago: Sędzia zdecyduje, czy kluczowy dokument Trumpa został otwarty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *