Turyści grożą poważnymi konsekwencjami za nielegalne parkowanie na tej plaży na Bali

Udostępnij artykuł

Plaża Kuta na Bali od dawna jest najpopularniejszym miejscem wypoczynku na wyspie.

Ośrodek posiada jedne z największych kompleksów hotelowych i jest uwielbiany przez wczasowiczów z całego świata.

Jednak ich lokalne grupy zadaniowe były ostatnio zajęte.

Turyści stojący na Kuta Mall Road.jpg

W Gudzie działa kilka lokalnych grup zadaniowych.

Regularne patrole wykonuje grupa zadaniowa ds. turystyki; Zespół Grupy Zadaniowej ds. Bezpieczeństwa patroluje obszar w celu zwalczania wszelkich przestępstw; Grupa zadaniowa Kuta Beach ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i wygodę w miejscu turystycznym. Wkrótce pojawi się także jednostka policji cywilnej ds. turystyki Chadbol PP.

@Muskolaila #Poli #poliruch #Kuda #Ruch drogowy ♬ Oryginalny dźwięk – Leela

Teraz Grupa Zadaniowa Kuta Beach nie tylko monitoruje bezpieczeństwo gości na plaży, ale także pomaga monitorować problem nielegalnego parkowania. Droga przy plaży Kuta.

Nielegalne parkowanie na drogach wzdłuż plaży i dojazd do ośrodka powoduje różnego rodzaju problemy.

Nielegalne parkowanie bezpośrednio wpływa na płynność ruchu i sprawia, że ​​poruszanie się po okolicy lub przechodzenie przez jezdnię jest niebezpieczne dla pieszych.

Przewodniczący grupy zadaniowej Kuda Beach, Wayan Sirna, powiedział reporterom, że on i jego zespoły monitorują obecnie problem naruszeń zasad parkowania w wyniku koordynacji z szefem tradycyjnej wioski Kuda Komangiem Alitem Ardaną.

@eastern_exposure Rząd powinien coś z tym zrobić. #Ruch drogowy #poliruch #cometobali # Zaakceptuj to #instagramvsrzeczywistość ♬ To jest dzieło sztuki (Sketchy) – Dubsky

Jeśli wykryte zostaną nieprawidłowo zaparkowane pojazdy, zostanie przeprowadzone natychmiastowe patrolowanie, a raport zostanie przesłany do Służby Ruchu Drogowego (Dishab) i Wydziału Policji Służby Cywilnej (Chatbol PP) w celu zajęcia się” – powiedziała Sirna.

„Dlatego my, członkowie grupy zadaniowej, jedynie dobrze ostrzegamy sprawców naruszenia, aby nie parkowali lekkomyślnie” – powiedział. W ostatnich miesiącach jednostka Satpol PP i zespół Dishoop przybyły na obszar Kuta Beach.

READ  Jeff Zucker rezygnuje z CNN z powodu konsensualnego związku z kluczowym porucznikiem

Obiecali rozprawić się z nielegalnym parkowaniem w okolicy, ukarać osoby naruszające przepisy, a w niektórych przypadkach założyć opony nielegalnie zaparkowanym samochodom i motocyklom oraz usunąć pojazdy.

@dreamgoodboy Zachody słońca są piękne, prawda? ✨ #Miłośnik zachodu słońca #Popołudnie #zachód słońca #Kuda #Ball też #Gutapeechbali #dla Ciebie #fyp #najnowszytiktok ♬ Do kości – Koniec

Sirna ujawniła, że ​​obecnie zwiększono liczbę patroli, aby raz na zawsze uporać się z problemem. Wyjaśnił, że każda grupa zadaniowa Kuta Beach składa się z 7 członków.

Pracownicy ci pełnią służbę pikietową w godzinach od 8:00 do 16:00, następnie od 16:00 do 23:00 i wreszcie od 23:00 do rana w rotacji co 8 godzin.

Sirna ma jasny komunikat dla kierowców, turystów i mieszkańców. „Apelujemy o parkowanie w wyznaczonych miejscach” – podkreślił.

„Jeśli chcesz zaparkować pojazd po północnej stronie plaży Kuta, w pobliżu skateparku, z pewnością jest tu wystarczająco dużo miejsc do parkowania.”

Kuta-plaża-na-BaliKuta-plaża-na-Bali

W poniedziałkowe popołudnie Sirna wyjaśniła reporterom: „Dzisiaj skupiliśmy się na jednym samochodzie. Zwykle, jeśli samochód zostanie zatrzymany w sposób nieregularny, inne samochody podążą za nim, więc zauważymy samochód, który przekroczył prędkość.

Zachód słońca na Bali - Droga -Zachód słońca na Bali - Droga -

„Ponadto dwie taksówki motocyklowe dostępne online zatrzymały się na wschód od Kandy Bendar; Na to też zwracaliśmy uwagę” – powiedział.

Władze wprowadzają w kurorcie turystycznym Kuda wszelkie warunki, aby pomóc w walce z przestępczością i nielegalną działalnością.

W zeszłym tygodniu przemawiając pod koniec ubiegłego tygodnia szef policji w Kucie AKP Ketut Agus Pasek Sudina wykrył grupę rabusiów działających w okolicy. W sprawę schwytania tego gangu rzuca całą moc prawa.

Turyści na motorowerach i samochodach w Kuta-BaliTuryści na motorowerach i samochodach w Kuta-Bali

Na konferencji prasowej AKP Suthina powiedziała: „Mówię osobom (konfiskatom), którzy widzą tę wiadomość, nie róbcie nic złego, nie zakłócajcie panującego tu porządku. Nie przeszkadzajcie tu turystyce; Koniec z kradzieżą w rejonie Kuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *