Korea opracuje autobusy elektryczne dla S. Bali

Detik.com Doniesienia o tym, że rządy Korei Południowej i Indonezji osiągnęły porozumienie w sprawie wspólnego rozwoju „„Środowisko elektryczne” Będzie promować wykorzystanie pojazdów elektrycznych w transporcie publicznym w mieście Denpasar i regencjach na Bali: Padung, Gianyar i Tabanan (Sarpagita)

Umowa została sformalizowana Protokół ustaleń (MoU) Podpisano Zastępca ds. Zasobów Morskich i Naturalnych Krajowej Agencji Planowania (PPN.Bappenas).Vivi Vulaswati i Th Zastępca dyrektora regionalnego na Azję Północno-Zachodnią dla przedstawiciela krajowego Global Green Growth Institute (GGGI). Jaesunga Lee.

Komentowanie PorozumienieW środę 13 grudnia 2023 r. Vivi Vulaswati powiedziała: „GGGI jest jednym z 200 krajów, które wypełniły zobowiązanie Indonezji Zerowa emisja netto do 2060 r. lub wcześniej”

Vivi szacuje, że sektor transportu wytwarza 9,93% gazów cieplarnianych. Ponadto paliwa wykorzystywane w transporcie publicznym powodują drenaż finansowy budżetu publicznego, gdy paliwa te są oficjalnie dotowane.

Vivi wyraziła nadzieję, że współpraca z Koreą Południową będzie wykraczać poza dostarczanie autobusów elektrycznych i ostatecznie obejmie stacje ładowania na wyznaczonych trasach autobusowych.

Wierzy, że jest współurodzona Porozumienie Udany projekt posłuży za wzór dla 20 innych dużych miast Indonezji.

Jaesung Lee potwierdził, że trzyletnia umowa partnerska będzie obowiązywać do grudnia 2027 r.

Sarpakita jest punktem wyjścia do rozwoju systemu autobusów elektrycznych na Bali. Dzięki realizacji projektu inne obszary Bali, takie jak Klungung, również zostaną objęte elektrycznym systemem transportu publicznego.

Powiązane linki

W porcie Benoa ląduje 900 samochodów elektrycznych

Bali otrzyma autobusy elektryczne po G20

Uruchomienie systemu autobusów elektrycznych na Bali

Bądź na bieżąco z aktualnościami związanymi z turystyką na Bali: Subskrybuj aktualizację Bali

READ  Chiny sprawdzają rejestrator rozmów w kabinie samolotu z rozbitego samolotu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *