Indonezja i Chiny rozpoczynają badania nad rozszerzeniem Hoosh do Surabaya

Tempo.co, DjakartaJonny Martinez, wiceprezes ds. public relations państwowego przedsiębiorstwa kolejowego PT KAI, odpowiedział na wiadomość o przedłużeniu planu przez rząd. Uuuu Szybka kolej Dżakarta-Bandung do Surabaya we wschodniej Jawie.

„KAI nie jest zbytnio zaangażowana w badania nad szybkim pociągiem Dżakarta–Surabaya” – stwierdziła Joni w krótkiej wiadomości ze środy, 1 listopada.

Wcześniej rządy Indonezji i Chin zgodziły się przeprowadzić wspólne badanie w sprawie przedłużenia pociągu pociskowego do Surabaya, powiedziała wiceminister przedsiębiorstw państwowych (SOE) Kartika Virjotmodjo.

„Ale to zajmie trochę czasu. Prowadzimy wspólne badanie z Chinami, aby sprawdzić wykonalność i koszty projektu” – powiedział w środę wiceminister znany jako Diko w biurze inżynieryjnym w Sarina Building w centrum Dżakarty.

Wyjaśnił, że na partnera projektu wybrano Chiny ze względu na ich doświadczenie w budowie szybkiej kolei Dżakarta–Bandung. Jednak oba rządy najpierw dokonają przeglądu wyników wspólnego badania.

Diko powiedziała również, że nie została jeszcze przedyskutowana współpraca co do tego, które firmy będą zaangażowane. „Rozmawialiśmy tylko z NDRC (Chińską Radą ds. Badań nad Obronnością Narodową)” – dodał.

Na pytanie o plan finansowy i jego harmonogram Wiceminister SOE powiedział, że nie można jeszcze udostępnić linii przedłużającej Hoosh Jakarta-Bandung do Surabaya, ponieważ rozpoczęto badanie.

MOH KHORY ALFARIZI | Cezar Akbar

Wybór nauczyciela: Hush High Speed ​​​​Rail 28 kursów dziennie od listopada: KCIC

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  W stolicy Indonezji otwarto wystawę „Dialog dokumentów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *