Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: Kalejdoskop wirusowych obiektów turystycznych w Indonezji w 2023 r

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Omówienie pierwszych trzech wiadomości w sobotę, 30 grudnia. Oto najważniejsze wydarzenia: Kalejdoskop 2023: Miejsca turystyki wirusowej w Indonezji, Jokowi gromadzi stowarzyszenia sołtysów w pałacu w Dżakarcie, a Jokowi wyznacza Firli Bahuri na przywódcę KPK.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. Kalejdoskop 2023: Wirusowe kierunki turystyczne w Indonezji

Indonezyjska branża turystyczna podnosi się po prawie trzyletnim kryzysie spowodowanym pandemią. Wiele zabytków i atrakcji, starych i nowych, zyskało ogromną popularność i stało się popularnymi tematami w Internecie.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Jokowi zbiera stowarzyszenia sołtysów w pałacu w Dżakarcie

Prezydent Joko Widodo lub Jokowi powitał w piątek przybycie Sojuszu Stowarzyszeń Liderów Wiosek do Pałacu Państwowego w Dżakarcie. W spotkaniu wzięło udział Stowarzyszenie Indonezyjskich Samorządów Wiejskich (Bapdesi), Stowarzyszenie Indonezyjskich Samorządów Wiejskich (Bapdesi). Abdesi) i Stowarzyszenie Szefów Regionalnych Jawy Wschodniej.

Sekretarz generalny Babdesi, Sentod Rudi Prestono, powiedział, że na spotkaniu nie było dyskusji politycznej, a prezydent i sołtysi rozmawiali jedynie o nowelizacji ustawy nr 6 z 2014 roku. „Nie było żadnej dyskusji politycznej” – powiedział po spotkaniu.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. Jokowi zwalnia Firli Bahuri ze stanowiska lidera KPK

Prezydent Joko Widodo lub Jokowi podpisali w czwartek 28 grudnia dekret o usunięciu Firli Bahuri ze stanowiska szefa Komisji Antykorupcyjnej (KPK).

„Dekret prezydencki wejdzie w życie w ustalonym terminie” – potwierdził w rozmowie z Tempo w piątek 29 grudnia koordynator sztabu specjalnego prezydenta, Ari Twipayana.

Zarządzenie 2023 nr Ari zauważył, że 129/P opierało się na trzech przesłankach.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

Kliknij tutaj, aby uzyskać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

READ  Kanadyjskie konwoje w stylu truckerów zakazane z Paryża i Brukseli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *