Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: Bali zebrało 1,4 miliarda rupii z próbnego podatku turystycznego

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Pierwsze trzy wiadomości podsumowujemy w środę, 14 lutego 2024 r. Oto najważniejsze wydarzenia: Bali zgarnęło 1,4 miliarda rupii z próbnego podatku turystycznego, szybkie liczenie wyścigu Prabowo-Kibran na czele, Anis: nie spiesz się z wnioskami oraz Prabowo optymistycznie nastawione do jednorundowego zwycięstwa prezydenckiego.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. Bali zgarnia 1,4 miliarda z eksperymentalnego podatku turystycznego

TEMPO.CO, Dżakarta – 12 lutego w Denpasar w stanie Sanur rząd prowincji Bali uruchomił program podatku od turystyki zagranicznej (PWA). Od 14 lutego 2024 r. zagraniczni turyści odwiedzający wyspę będą objęci nowym podatkiem turystycznym w wysokości 10 dolarów, czyli około 150 000 rupii.

W okresie próbnym trwającym od 7 lutego władze regionalne zarobiły 1,4 miliarda rupii z tytułu przyjazdu ponad 9 000 turystów zagranicznych.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Prabowo-Kibran prowadzi w szybkim tempie, Anis: Nie podejmuj pochopnych decyzji

TEMPO.CO, Dżakarta – Kandydat na prezydenta Anies Baswedan odpowiedział na szybkie wyniki liczenia, które wykazały, że jego rywal Prabowo Subianto-Kibran Rakabuming prowadzi w wyścigu Rakka. Powiedział, że wyniki szybkiego liczenia nieoficjalnej agencji nie mogą być wykorzystywane jako podstawa do podjęcia decyzji.

„Zobaczmy do końca. Poczekajmy, nie spieszmy się” – powiedziała Anies w siedzibie zespołu kampanii Anies-Cak Imin lub Amin w Menteng w centrum Dżakarty w środowe popołudnie 14 lutego.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. Prabowo jest podekscytowane wygraną w turze wyborów prezydenckich

TEMPO.CO, Dżakarta – Kandydat na prezydenta nr 2 Prabowo Subianto optymistycznie ocenia swoje szanse na wygranie jednej tury wyborów w 2024 roku. „Inshallah (z woli Boga)” – powiedział dzisiaj, 2 lutego. 14 po zarejestrowaniu swojego głosu w lokalu wyborczym lub TPS 33 w Pokor, Bojong Koneng.

READ  Kalifornia, Iowa, Nowy Meksyk, Południowa Dakota i wiele innych

Minister obrony odmówił dalszych komentarzy i opuścił lokal wyborczy, kończąc natychmiast obrady od drzwi do drzwi.

Zespół kampanii Prabowa w trakcie kampanii wielokrotnie propagował pomysł jednoturowych wyborów prezydenckich, argumentując, że mogłoby to zaoszczędzić skarbowi państwa aż do 17 bilionów rupii, co byłoby bardziej przydatne w finansowaniu programów opieki społecznej.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *