The Morning After: Google używa Drake’a „Texts Go Green”, aby wyjaśnić RCS dla Apple

Ponieważ protokół przesyłania wiadomości RCS GSMA nie jest zbyt wyrafinowany w I / O 2022, Google próbuje podążać za Apple od lidera Androida do długich wątków na Twitterze. Najnowsze narzędzie od twórców Androida? Teksty Drake’a.

Oficjalne konto Android na Twitterze udostępniło „nieoficjalny teledysk z opisem utworu” do trzeciego utworu z najnowszego albumu utworu, „Texts Go Green”. Zarówno tytuł, jak i refren wskazują, co się dzieje, gdy użytkownik iPhone’a blokuje kontakt z kimś za pośrednictwem iMessage, który domyślnie wysyła SMS-y i traci funkcje, takie jak potwierdzenia odczytu.

Szybko burząc każdą kasetę kulturalną, cytując tekst najnowszej piosenki Drake’a, konto na Twitterze nazywa ją „prawdziwym bankierem”. I wyłączam procesor Twittera.

– Matt Smith

Największe historie, które przegapiłeś

Przedstawiamy sklep Avatar dla Meta Digital Fashion.

Otwiera sklep Meta Avatar, w którym możesz kupić ubrania dla swojego awatara na Facebooku, Instagramie i Messengerze. Nowy wygląd obejmie projektantów Duds z Balenciaga, Prada i Thom Browne, a firma planuje z czasem dodać więcej projektantów. Zuckerberg i Eva Chen, wiceprezes Meta’s Fashion Partnerships, ogłosili nowy sklep na Instagramie Live, nazywając go „pierwszym pokazem mody awatara na żywo”. „Pokaz mody” zawierał serię papierowych rysunków przedstawiających wcielenie Zuckerberga.

Wykonaj kroki.

Europa nie może być osamotniona w swoich wysiłkach na rzecz zmniejszenia ilości odpadów elektronicznych.

Senatorowie USA Ed Markey, Elizabeth Warren i Bernie Sanders napisali list do sekretarz handlu Giny Raimonto, wzywając jej departament do opracowania „kompleksowej strategii”, która doprowadzi do wspólnego standardu opłat. Zdaniem senatorów UE działała w „interesie publicznym”, osiedlając się w porcie, a Stany Zjednoczone powinny pójść w ich ślady, aby zmniejszyć wpływ ładowarek na środowisko, jednocześnie poprawiając komfort użytkowników. Standard ładowarek teoretycznie ograniczyłby e-odpady, umożliwiając ludziom ponowne wykorzystanie istniejących kabli i adapterów do nowych urządzeń.

READ  Minister Uno twierdzi, że na Bali nie ma zbyt wiele turystyki

Wykonaj kroki.

Darmowa gra, licencja na drukowanie pieniędzy.

Dwa tygodnie Zamieć Step zarobił około 24 milionów dolarów . Według analityków, gra free-to-play została już pobrana prawie 8,5 miliona razy. Czy to poinformuje resztę świata gier Diablo? Prawdopodobnie nie. Rod Ferguson, dyrektor generalny Diablo Franchise od niedawna Będzie wyposażony w inny system monetyzacji niż niezniszczalna.

Wykonaj kroki.

Kto powiedział, że majestat musi być drogi?

DMA

Engadżet

Smartfon ma niesamowite możliwości zrównoważenia ceny i funkcji na środku drogi. W dzisiejszych czasach otrzymujesz jeszcze więcej niesamowitych aparatów, wyraźnych ekranów i przyzwoitej żywotności baterii. Ale jest ich wiele, więc od czego zacząć? A co z tym przewodnikiem?

Wykonaj kroki.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję, niezależnie od naszej firmy macierzystej. W naszych historiach znajduje się kilka łączy. Jeśli kupisz którykolwiek z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *