Tamar Hamlin ponownie dołącza do zespołu Buffalo Bills 12 dni po zawale serca

Tamar Hamlin ponownie dołącza do Buffalo Bills 12 dni po zawale serca, a linebacker Matt Milano udostępnia zdjęcie 24-latka witanego z powrotem przez drużynę.

  • Linebacker Matt Milano ponownie udostępnił zdjęcie Tamar Hamlin z Bills
  • To niewiarygodne, ale minęło 12 dni, odkąd zasłabł podczas gry w Bills vs. Bengals.
  • 24-letni Hamlin został w środę zwolniony ze szpitala w Buffalo
  • The Bills przygotowują się do sobotniego meczu play-off z Miami Dolphins
  • Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze międzynarodowe wiadomości sportowe z DailyMail.com

Wygląda na to, że Tamar Hamlin wróciła do obozu Buffalo Bills i spotkała się z kolegami z drużyny po raz pierwszy od zawału serca na początku tego miesiąca.

12 dni po tym, jak zachorował podczas meczu swojej drużyny z Cincinnati Bengals, obrońca Matt Milano udostępnił zdjęcie Hamlina we własnym garniturze na Instagramie.

Chociaż post Milano nie mówi wprost, że zdjęcie zostało zrobione dzisiaj, potwierdzono, że wizyta miała miejsce.

Nadchodzi dzień przed meczem Bills z Miami Dolphins w play-offach NFL. Hamlin, lat 24, został zwolniony ze szpitala w środę.

Matt Milano udostępnił zdjęcie Tamar Hamlin z Buffalo Bills w sobotę

Bills safety Hamlin został zwolniony ze szpitala w Buffalo w środę i poszedł do domu

Bills safety Hamlin został zwolniony ze szpitala w Buffalo w środę i poszedł do domu

The Bills ujawniło dobre wieści w oświadczeniu w mediach społecznościowych w środę rano: „Tamar Hamlin została wypisana z Buffalo General Medical Center / Gates Vascular Institute, Kaleda Health w Buffalo, NY.

Hamlin został przyjęty w poniedziałek i przeszedł wszechstronną ocenę medyczną oraz ciągłe badania sercowo-naczyniowe, neurologiczne i naczyniowe we wtorek.

„Ukończyliśmy serię testów i ocen i po konsultacji z lekarzami zespołu jesteśmy przekonani, że Tamar będzie mogła bezpiecznie zostać wypisana do domu, aby kontynuować rehabilitację w domu i z Bills” – powiedział Jamie Nadler, lekarz medycyny, lekarz intensywnej opieki oraz dyrektor ds. jakości w Kaleda Health and Hamlin Care Team.

Hamlin przedstawił aktualne informacje na temat swoich postępów we wtorek po południu, ujawniając, że przechodzi i przechodzi testy medyczne.

„Jeszcze nie w domu” – napisał Hamlin na swoim profilu na Twitterze.

„Zrobię więcej testów i zdam. Specjalne podziękowania dla generała Buffalo, od przybycia była to tylko miłość! Proszę miejcie mnie w swoich modlitwach! # 3 jest silny.

Hamlin został przeniesiony z Cincinnati Medical Center do placówki w Buffalo w poniedziałek.

„Wróciłem dziś do Buffalo z wielką miłością w sercu” – napisał Bills Safety.

„To było naprawdę cudowne uczucie widzieć świat wokół mnie w niedzielę. Zamierzam przywrócić światu tę samą miłość, którą wszyscy mi okazaliście. Większy niż piłka nożna!

Jego niezwykły powrót do zdrowia następuje 12 dni po tym, jak doznał zawału serca na boisku

Jego niezwykły powrót do zdrowia następuje 12 dni po tym, jak doznał zawału serca na boisku

Hamlin został przeniesiony z Cincinnati Medical Center do Buffalo w poniedziałek

Hamlin został przeniesiony z Cincinnati Medical Center do Buffalo w poniedziałek

Podczas gdy Hamlin dochodzi do siebie, jego zespół Phils przygotowuje się do gry z Dolphins

Podczas gdy Hamlin dochodzi do siebie, jego zespół Phils przygotowuje się do gry z Dolphins

„Dziękuję za wspaniałą opiekę, jaką otrzymałem w UCMC. Cieszę się, że wróciłem do Buffalo. Lekarze i pielęgniarki w Buffalo General już sprawili, że poczułam się jak w domu!

READ  Hiswara Benjamin, HSF Doradztwo w zakresie kontraktu na płatną autostradę w Indonezji o wartości 1,3 mld USD

Aby oddać szpitalowi, który uratował mu życie, Hamlin wypuścił serię T-shirtów, z których dochód trafia do UC Medical Center.

Gracz Bills, który organizuje zbiórki charytatywne, aby zebrać pieniądze dla swojej lokalnej społeczności, zmierzył się z odbiorcą Bengals Dee Higginsem w pierwszej kwarcie kluczowego poniedziałkowego meczu 2 stycznia i wstał na chwilę, zanim upadł na ziemię. leżąc nieruchomo.

Spotkali się z nim członkowie sztabu szkoleniowego Bills, w tym Denny Kellington — który został zidentyfikowany jako ten, który przeprowadził resuscytację, której potrzebował Hamlin.

Podczas gdy Hamlin był w stanie krytycznym w Centrum Medycznym Uniwersytetu Cincinnati, Higgins życzył młodzieńcowi wszystkiego najlepszego, tweetując: „Modlę się o sukces Hamlina”.

Kolega Hamlina, rozgrywający Bills, Josh Allen, powiedział, że to, co stało się z Hamlinem, było jak przeżycie religijne.

'[There was] Naprawdę daje mi coś w rodzaju duchowego przebudzenia, a jak wielu ludzi wie, nie jest to silna wiara ani bardzo wielka. [or] Silni wyznawcy chrześcijaństwa, rozgrywający Bills – powiedział Kyle Brandt z ESPN przed niedzielnym meczem barażowym z przyjezdnym Miami Dolphins.

„Coś mnie tam złapało” – dodał Allen. „Jest tak potężny, że nie mogę temu zaprzeczyć”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *