Showtime anuluje „Three Girls”, „Let the Right One In” i American Gigolo – Deadline

Ekskluzywny: Paramount Global Świeżo ogłoszone To Czas wyświetlania Zarówno streaming, jak i linear zostaną zintegrowane z Paramount+ jeszcze w tym roku. Przygotowując się do przeprowadzki, sieć kablowa premium, która wraz z Showtime zmieni nazwę na Paramount+, spędziła ostatnie kilka tygodni na ponownej ocenie swojej oferty programowej. Nowy najwyższy dyrektor Chrisa McCarthy’ego.

W rezultacie czas wyświetlania nie jest kontynuowany Nowa seria Trzy dziewczyny, z udziałem Shailene Woodley, Betty Gilpin, DeWandy Weisz i Gabriela Greavy’ego. Sztuka została po cichu zakupiona przez jej producentów i słyszałem, że jest zainteresowanie co najmniej jedną ofertą na stole.

Dodatkowo, Showtime zdecydowało się nie odbierać sezonu 2 dwóch nowych seriali dramatycznych: Włóż właściwyDemyan Pichir grał i żigolak amerykański, kierowany przez Jona Bernthala. Pierwsza z nich została zainspirowana bestsellerową powieścią Jana Ajvida Lindqvista z 2004 roku i jej szwedzką adaptacją filmową z 2008 roku, którą Tomorrow Studios kupiło na inne platformy. (Słyszałem, że wszystkie tytuły usunięte z platformy Showtime w ramach restrukturyzacji będą dostępne do przeniesienia.)

To oznacza niedawny zwrot Włóż właściwyDługa podróż. Serial powstał pierwotnie w studiach A&E i A+E w 2015 roku, a później został przeniesiony do TNT. Pilot zamówiony A obsada ale Nie wchodzi do produkcji. Kontynuacja na koniec Showtime zrobiło swojeSkąd się wziął w powietrzu?

To chyba koniec drogi żigolak amerykański, Miał problemy podczas produkcji, m.in Dochodzenie w sprawie niewłaściwego postępowania i zmiana showrunneraostatecznie tworząc ośmioodcinkowy sezon Oryginalne zamówienie na 10 odcinków.

Rabaty na ukończone sezony seriali lub filmów stały się ulubionym sposobem działania firm medialnych w ciągu ostatniego roku. Strategia ta była agresywnie realizowana przez Warner Bros. Discovery wraz z innymi, w szczególności AMC.

W trzy dziewczyny, Taddeo Na podstawie bestsellera literatury faktu Lisy Taddeo grupa kobiet jest na kursie błyskawicznym, aby radykalnie zmienić swoje życie. Producentami wykonawczymi serialu są Taddeo, showrunnerka Laura Eason, Cathy Sirik i Emmy Rossum. Louis Friedberg wyreżyserował i był producentem wykonawczym pierwszych dwóch odcinków.

READ  Telechirurgia robotyczna: wspólne przedsięwzięcie Iranu i Indonezji

Showtime ma w planach inne głośne seriale fabularne Ripley I Król Shaka, Są w postprodukcji.

W sprawie odnowienia nie podjęto jeszcze decyzji w sprawie przyszłości Bądź nimi I Kocham to dla ciebie. Słyszałem, że ten pierwszy nieformalnie wprowadza czujniki na rynek, a drugi ma napisany drugi sezon.

Serial dramatyczny o wampirach Zostaw właściwy W Pochodzi z odległy Stworzony przez Andrew Hindegara, Setha Manna i Tomorrow Studios. Opisywany jako eksploracja ludzkiej słabości, siły i współczucia przez pryzmat wysublimowanego gatunku. Skupia się na Marku, granym przez Demiana Pichira i jego córce Eleanor (Madison Taylor-Bass).

żigolak amerykański, współczesny remake kultowego filmu z 1980 roku, podąża za Julianem Kaye (Bernthal), który porusza się po swoim byłym kochanku Michaelu (Gretsen Moll), jego niespokojnej matce i skomplikowanych relacjach po tym, jak został niesłusznie skazany na 15 lat więzienia. Ludzi, którzy go zdradzili. Projekt jest produkcją Paramount Television Studios.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *