Shannon Sharp z Foxa wywołuje kłótnię z Grizzlies, Dee Morantem po uderzeniu w Dillona Brooksa

Shannon sprowokował kłótnię z Sharpe’em Dillona Brooksa Piątkowy wieczór w Crypto.com Arena. (Harry How/Getty Images)

NFL Hall of Fame i osobowość Foxa, Shannon Sharp, wywołały spore kontrowersje. Grizzly z Memphis drużyny i podczas piątkowego meczu z Dee Morantem Los Angeles Lakers Na arenie Crypto.com.

Kiedy Sharp siedział na boisku podczas meczu, bójka rozpoczęła się na krótko przed przerwą. Ja Morant i Dillon Brooks rozmawiali z Sharpem, gdy schodzili z kortu do szatni. Zanim dotarli do tunelu, zaraz coś eksplodowało.

Prawie pełna ławka Grizzlies, prowadzona przez 6-stopowego 11-letniego środkowego Stevena Adamsa Nagle na Sharpe’a rzucono szarżę – co spowodowało, że obrona wskoczyła i próbowała ich powstrzymać.

Dee Morant, ojciec Joe, natknął się wtedy na Sharpa i dużą grupę z boku i musiał ich bezpiecznie rozdzielić. Zarówno Sharpe, jak i starszy Morant zostali zniesieni z podłogi w różnych kierunkach przez bezpieczeństwo, ale obaj wrócili na swoje miejsca w drugiej połowie.

Przynajmniej z punktu widzenia Sharpe’a powód tej kłótni jest niewiarygodnie głupi.

Sharp powiedział Dave’owi McMenaminowi z ESPN, że walka rozpoczęła się po tym, jak Sharp powiedział Brooksowi, że „LeBron był za mały, by się bronić”. [James]”.

„Oni nie lubią tego dymu, Dave” — powiedział Sharpe ESPN. „Oni rozmawiają i żartują, a ja nie żartuję. Zaczęło się od Dillona Brooksa. Powiedziałem, że jest za młody, by pilnować LeBrona. Powiedział mi: „Kurwa”. Powiedziałem: „Kurwa”. k you.” Zaczął przychodzić, a ja powiedziałem: „Nie chcesz tych problemów”.

„Wtedy Jaa wyszedł bez słowa. Na pewno nie chce tych problemów. Potem przyszedł tata, który najwyraźniej nie chciał żadnych kłopotów. Ale kochałem wszystko, co mieli. Nie dajcie się teraz oszukać tym idiotom.

Nie jest jasne, dlaczego Sharp, który technicznie rzecz biorąc jest członkiem mediów, zaczął nękać Brooksa. I szczerze mówiąc, Brooks ma większe szanse na obronę Jamesa niż 54-letni emerytowany tight end.

READ  KNKT wysyła zespoły do ​​zbadania kolizji pociągu z ciężarówką w Semarang

— powiedział Dee Morant Chris Haynes z Bleacher Report Po kłótni on i Sharp są „dobrymi facetami” i mają „tylko miłość do niego”. Następnie obaj pogodzili się w trzeciej kwarcie.

Do przerwy Grizzlies prowadzili 53:49.

Ten post zostanie wkrótce zaktualizowany o więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *