SF DA wydaje nakaz aresztowania właściciela galerii oskarżonego o ukrywanie kobiety

Policja w San Francisco aresztowała w środę właściciela galerii Collier Quinn, który został przyłapany na wideo, jak opryskuje bezdomną kobietę wężem ogrodowym po tym, jak powiedziała, że ​​odmówiła opuszczenia chodnika, który czyścił.

Quinn zostanie oskarżony 9 stycznia o „umyślne i bezprawne spryskiwanie wodą kobiety doświadczającej bezdomności”, powiedział prokurator okręgowy Jenkins w oświadczeniu wydanym po przejrzeniu dowodów z Departamentu Policji San Francisco.

„Domniemane pobicie nierezydenta członka naszej społeczności jest całkowicie niedopuszczalne” – kontynuował Jenkins. „Pan Quinn poniesie odpowiednie konsekwencje za swoje czyny.

Dwa dni po tym, jak wideo stało się wirusowe, wandalizm, który miał miejsce po rozbiciu i zabiciu drzwi galerii Fostera Quinna, był również „nie do przyjęcia i musi się skończyć” – dodał.

Quinn został aresztowany w swojej galerii lub w jej pobliżu około 15:30. W przypadku skazania Quinnowi grozi do sześciu miesięcy więzienia w hrabstwie i grzywna w wysokości 2000 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *