Sabrina Ionescu wyznacza nowy standard WNBA w zakresie punktów, zbiórek, asyst w sezonie

Sabrina Ionescu zrobił to ponownie.

The Nowy Jork Wolność Gwiazda ponownie wpisała swoje nazwisko do księgi rekordów w sobotę, tym razem za całoroczny wyczyn.

vs. w pierwszej minucie Feniks MerkuryIonescu został odkryty Kryształowe pole niebezpieczne Trójka na prawym skrzydle umieściła Liberty na planszy. Asysta była jej 200. w tym sezonie, czyniąc Ionescu pierwszym graczem w 26-sezonowej historii WNBA, który zanotował ponad 500 punktów, ponad 200 zbiórek i ponad 200 asyst.

Osiągnął kamień milowy z czterema pozostałymi meczami w sezonie zasadniczym. W wieku 24 lat obiecuje rzucać wyzwanie i być może wielokrotnie przekraczać te liczby w ciągu swojej kariery.

[Set, hut, hike! Create or join a fantasy football league now!]

Dla Ionescu jest to najnowsze osiągnięcie w genialnej, młodej karierze byłego wyróżniającego się Oregonu, spełniające oczekiwania związane z byciem numerem 1 w drafcie na 2020 rok. Po kontuzji, która ograniczyła ją do trzech meczów na pierwszym roku, stała się jedną z najskuteczniejszych zawodniczek w grze.

Najnowszy statystyczny kamień milowy Sabriny Ionescu z pewnością nie będzie jej ostatnim (Melissa Dames / ICON Sportswire przez Getty Images)

6 lipca Ionescu zanotował 31 punktów, 13 zbiórek i 10 asyst. Najwyższy wynik potrójny-podwójny w historii WNBA. Triple-double był trzecim w jej karierze, pokonując Candace Parker w historii ligi.

Parker, siedmiokrotny All-Star i dwukrotny MVP ligi, Kilka tygodni temu zajął trzecie miejsce Aby jego rekord był krótki. Osiągnięcie tej liczby zajęło mu 15 sezonów, a on jest jednym z najlepszych graczy w historii gry. Ionescu zajął trzecie miejsce w swoim drugim pełnym sezonie.

To właśnie robi Ionescu. W 13. meczu w swojej karierze zremisował rekord NCAA w deblu mężczyzn i kobiet Jako junior w 2018 roku. Zanim zakończył sezon seniorski w Oregonie, podwoił tę liczbę do 26. W tym sezonie — jego pierwszy jako All-Star — Ionescu ma średnio 17,5 punktu, 7,1 zbiórki i 6,4 asysty na mecz.

READ  Biden ogłasza dodatkową pomoc w wysokości 800 milionów dolarów, Finlandia może dołączyć do NATO w ciągu kilku tygodni

Na nieszczęście dla Liberty produkt Ionescu nie wygrał w sądzie. Po kampanii 12-20 w 2021, Nowy Jork ma 13-19 w 2022. To zawiera 76-62 strata do Merkurego w sobotę. Ionescu prowadził wysiłek Liberty z 20 punktami, aby przejść wraz z pięcioma zbiórkami i pięcioma asystami. Żaden z jego kolegów z drużyny nie zdobył więcej niż siedem punktów.

Długoterminowy priorytet Nowego Jorku jest jasny. Otocz Ionescu odpowiednim talentem, aby wynieść jego wyjątkowy talent na pretendenta do mistrzostwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *