Rodzinne pozwy Boba Sageta, blokowanie wydania graficznego rejestru zgonu – termin

Bob SagetWdowa po Kelly Rizzo i jej trzy córki złożyły we wtorek pozew przeciwko biuru szeryfa i lekarza sądowego z hrabstwa Orange na Florydzie, starając się zachować zapieczętowane pewne dokumenty związane ze śledztwem w sprawie niedawnej śmierci komika.

„W trakcie tych dochodzeń Pozwani stworzyli zapisy, które zawierają fotografie, nagrania wideo, nagrania dźwiękowe, ustawowo chronione informacje z sekcji zwłok i wszystkie inne ustawowo chronione informacje” – czytamy w pozwie. według raport CNN. „Na podstawie informacji i przekonania, niektóre z tych zapisów graficznie przedstawiają pana Saget, jego podobieństwo lub rysy, lub jego części, i zostały wykonane przez Pozwanego w trakcie dochodzenia Pozwanego.

Dzisiaj sędzia sądu okręgowego na Florydzie Vincent Chiu wydał tymczasowy nakaz uniemożliwiający ujawnienie tych zapisów, ABC News zgłoszone.

To rodzina pierwszy ogłoszony przyczyna śmierci Sageta: uraz głowy, prawdopodobnie po przypadkowym uderzeniu się w głowę i zaśnięciu. Lekarz sądowy potwierdził później, że śmierć Sageta była „przypadkowa” i „wynikiem tępego urazu głowy”.

Adwokat rodzinny powiedział CNN w środę: „Fakty śledztwa powinny zostać upublicznione, ale te materiały powinny pozostać prywatne z szacunku dla godności pana. Saget i jego rodzina. To bardzo proste – z ludzkiego i prawnego punktu widzenia prawa rodziny Saget do prywatności przeważają nad interesem publicznym w ujawnieniu tych poufnych informacji”.

Wśród obaw rodziny jest to, że „pewne media i media złożyły lub planują złożyć publiczne wnioski o udostępnienie danych” w sprawie najdrobniejszych szczegółów śmierci Sageta.

READ  Mahfud spotyka się z urzędnikami Ministerstwa Cominfo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *