Cisco, DoorDash, Fastly i więcej

Znak DoorDash jest przedstawiony na restauracji w dniu ich debiutu giełdowego w Nowym Jorku, 9 grudnia 2020 r.

Carlo Allegri | Reuters

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet po dzwonku:

DrzwiDash – Akcje DoorDash wzrosły o ponad 32% w handlu po godzinach pracy, pomimo większej niż oczekiwano straty kwartalnej. Firma dostawcza odnotowała stratę 45 centów na akcję, podczas gdy Wall Street spodziewała się utraty 25 centów na akcję. Jednak przychód DoorDash w czwartym kwartale w wysokości 1,3 miliarda dolarów pobił szacunki.

Szybko – Dostawca usług przetwarzania w chmurze odnotował spadek akcji o ponad 22% po godzinach, nawet po lepszym niż oczekiwano raporcie o zarobkach. Szybko zaksięgowano skorygowaną stratę w wysokości 10 centów na akcję przy przychodach w wysokości 97,7 mln USD. Według Refinitiv analitycy spodziewają się utraty 16 centów na akcję przy przychodach w wysokości 92,5 miliona dolarów. Spółka kierowała się większą niż oczekiwano stratą na akcję w pierwszym kwartale.

Systemy Cisco – Akcje Cisco wzrosły o prawie 5% w rozszerzonym obrocie po sprzedaży firmy fiskalny raport za drugi kwartał pokonać oczekiwania Wall Street. Firma zaksięgowała skorygowany zysk w wysokości 84 centów na akcję przy przychodach w wysokości 12,7 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się zysku w wysokości 81 centów na akcję przy przychodach w wysokości 12,65 miliarda dolarów. Cisco przedstawił również słoneczną perspektywę na resztę roku podatkowego.

Nvidia – Akcje Nvidii spadły o ponad 1% po godzinach pomimo raport o zarobkach lepszy niż oczekiwano. Producent chipów odnotował skorygowany zysk w wysokości 1,32 USD na akcję wobec oczekiwanych 1,22 USD. Przychody przekroczyły również konsensus Refinitiv. Jednak prognozy dotyczące marży brutto za pierwszy kwartał okazały się nieco niższe niż oczekiwali analitycy.

READ  Minister Erlanka Hartardo mówiła o propozycji podwyższenia podatku VAT do 12 proc

TripAdvisor – Akcje TripAdvisor spadły o 7,5% po godzinach pracy, ponieważ firma nie spełniła oczekiwań w ostatnich kwartalnych wynikach. Firma odnotowała skorygowaną stratę w wysokości 1 centa na akcję w porównaniu z konsensusem Refinitiv wynoszącym 8 centów zarobionych na akcję. Przychody również nie spełniły oczekiwań.

Fisker – Akcje producenta samochodów elektrycznych wzrosły o 4,3% w rozszerzonym obrocie po tym, jak kwartalne wyniki finansowe spółki spełniły oczekiwania Wall Street. Fisker odnotował stratę 47 centów na akcję.

Zastosowane materiały – Akcje półprzewodników wzrosły o 3,9% w rozszerzonym obrocie po tym, jak firma przekroczyła szacunki zysków analityków. Firma Applied Materials odnotowała w pierwszym kwartale zysk skorygowany w wysokości 1,89 USD na akcję przy przychodach w wysokości 6,27 mld USD. Analitycy spodziewali się zysku w wysokości 1,85 USD na akcję przy przychodach w wysokości 6,16 mld USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *