Rekordowy jackpot Powerball o wartości 1,9 miliarda dolarów opóźniony przez protokoły bezpieczeństwaCNN

California Lottery ogłosiła w poniedziałek wieczorem, że opóźnia losowanie Powerball, ponieważ urzędnicy potrzebują więcej czasu na wypełnienie protokołów bezpieczeństwa.

Opóźnienie jest spowodowane przez uczestniczącą loterię, która wymaga więcej czasu na przetworzenie sprzedaży, poinformowała w oświadczeniu dla CNN Multistate Lottery Commission. Rysowanie jest zaplanowane nawet po zakończeniu tej procedury.

Wcześniej, California Lottery powiedział„Powerball ma surowe wymagania bezpieczeństwa, które muszą spełnić wszystkie 48 loterii, zanim będzie mogło dojść do losowania”, a uczestnicząca loteria potrzebuje dodatkowego czasu, aby spełnić te wymagania przed przeprowadzeniem losowania.

„Po zakończeniu wymaganych protokołów bezpieczeństwa losowanie zostanie przeprowadzone pod nadzorem urzędników bezpieczeństwa loterii i niezależnych audytorów. Zwycięskie liczby zostaną ujawnione, gdy tylko będą dostępne” – powiedział California Lottery.

W następującym AktualizacjaCalifornia Lottery poinformowała, że ​​opóźnienie nastąpiło we wtorek rano z powodu problemu w innym stanie.

„Nie jest to spowodowane opóźnieniem w California Lottery. Obecnie nie ma szacowanego czasu na losowanie”, powiedział California Lottery, która opublikuje zwycięskie liczby. Konto Twitter I Stronie internetowej Kiedy są dostępne.

Opóźnienie w długo oczekiwanym losowaniu nastąpiło, gdy kumulacja w loterii Powerball osiągnęła w poniedziałek 1,9 miliarda dolarów. Kalifornijska loteriaByła to największa nagroda w Lotto, jaką kiedykolwiek przyznano – dokładnie tak, jak chcieli tego jej organizatorzy Zmieniono kursy w 2015 roku.

Nie sprzedano zwycięskich kuponów na sobotnie losowanie 1,6 miliarda dolarów, największą nagrodę lotto, jaką kiedykolwiek przyznano. Wreszcie wygrał jackpot Powerball 3 sierpnia w Pensylwanii.

READ  Wyrok sądu w sprawie sporu wyborczego nie zmieni zwycięstwa Prabowo-Kibron – uważa ekspert

Ta wartość jackpota to kwota, którą otrzymałby zwycięzca, gdyby wziął 30 stopniowanych rocznych rat, chociaż zwycięzca może również wybrać opcję gotówkową, aby otrzymać ryczałt o niższej wartości. W przypadku jackpota 1,9 miliarda dolarów zwycięzca może wybrać między otrzymaniem Równoważne płatności w wysokości około 63 milionów dolarów w ciągu 30 lat Lub całkowita wartość gotówkowa około 929 milionów dolarów.

Jest wielki Powerball Jackpot został wygrany w styczniu 2016 roku, a trzech zwycięzców podzieliło nagrodę reklamowaną na 1,586 miliarda dolarów. Każdy z nich wziął swój udział w wartości gotówkowej, która wzrosła do 983,5 miliona dolarów.

Tak, oznacza to, że wartość gotówkowa obecnego „rekordowego” jackpota o wartości 1,9 miliarda dolarów jest mniejsza niż wartość pieniężna jackpota o wartości 1,586 miliarda dolarów sprzed sześciu lat. Możesz powiedzieć dziękuję Ostatnie podwyżki stóp procentowych przez Rezerwę Federalną Za tę sprzeczność.

Losowania Powerball odbywają się w każdy poniedziałek, środę i sobotę o 22:59.

Powerball jest rozgrywany za 2 USD za bilet, a gracze wybierają między pięcioma białymi kulami o numerach od 1 do 69 i jedną czerwoną Powerball o numerach od 1 do 26. Jeśli gracz trafi poprawnie wszystkie sześć liczb, wygrywa największą pulę.

Szanse na wygranie jackpota poprzez dopasowanie wszystkich 5 liczb i liczby Powerball Jeden na 292,2 miliona.

Przed 2015 r. białe kule były ponumerowane od 1 do 59, a powerball od 1 do 35. Zmiana Teraz to oznacza hazardzistów Są większe szanse na wygranie mniejszych nagród, ale gorsze szanse na wygranie jackpota, co powoduje, że duże liczby rosną do rekordowych rozmiarów.

„Ta gra Powerball zapewnia dokładnie to, czego chcą nasi gracze”, powiedział prezes zespołu Powerball, Drew Switko, w oświadczeniu przed sobotnim losowaniem. „Widzimy historię w tworzeniu tego jackpota o wartości 1,6 miliarda dolarów! A co jest ekscytujące, to to, że bieg już przyniósł miliony zwycięzców, a prawie 100 graczy wygrało nagrody o wartości 1 miliona lub więcej.

READ  Następny wiceprezydent Indonezji obejmie nowe uprawnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *