Ranking 2022 Masters: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w Augusta National

AUGUSTA, Ga. – Po długiej, często chaotycznej pierwszej części tygodnia, 86. Masters rozpoczyna się dzisiaj z takim oczekiwaniem, jak tylko można sobie przypomnieć wielkie mistrzostwa. Wiele z tego oczywiście dotyczy Tigera Woodsa, który podkręca go po raz pierwszy od czasu jego przerażającego wypadku samochodowego w lutym 2021 r., A on zabrał prawie cały tlen z August National przez ostatnie trzy dni. Istnieje jednak wiele innych wątków, które zaczną się rozwijać w czwartek rano.

Najważniejszym z nich jest oferta Rory’ego McIlroya na jego pierwsze Masters i nieuchwytny wielki szlem w karierze. Zapytany o tę środę, jego odpowiedź była niesamowita: „Kocham Augusta National. tak długo, jak mi na to pozwolą.” Tak wielu ludzi myśli o Masters i prawdopodobnie jeszcze jedno nazwisko – być może Collin Morikawa, Jon Rahm, Scottie Scheffler, Viktor Hovland, Justin Thomas lub sam McIlroy – zostanie w tym roku dodane do listy osób, które będą mogły wracać na zawsze.

Oglądaj transmisję strumieniową 2022 Masters teraz z Mistrzowie na żywo ponieważ śledzimy najlepszych golfistów na świecie w całym Augusta National z Polecane grupyzamelduj się w słynnym Amen Corner i zobacz liderów za zakrętem Otwory 15 i 16. Oglądaj na żywo za darmo na komputerze i urządzeniu mobilnym przez CBSsports.com oraz Aplikacja sportowa CBS. Dostępne również na Najważniejszy +.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i skróty od mistrzów poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii, bardziej szczegółowe tabela wyników, Runda 1 razy tee i nasz kompletny Harmonogram / zasięg TV Masters przewodnik.

READ  Rosyjskie rakiety spadły na ukraińskie miasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *