Project Strive świętuje 12 lat sukcesów uczniów

W latach 2010-2022 wskaźnik wytrwałości lub progresji uczniów zapisanych do Project Strive na następny poziom akademicki wyniesie od 81 do 94 procent. W tym samym okresie procent dobrego stanu wynosił od 88 do 96 procent. Wskaźnik ukończenia studiów wzrósł z 37 procent w latach 2011-12 do 66 procent w latach 2020-21. Według reżysera Jen Sher wskaźnik ukończenia studiów opiera się na sześcioletniej przerwie od rozpoczęcia rekrutacji na pierwszy rok.

Dotacja federalna finansuje program Project Strive, obsługujący 160 studentów każdego roku. Studenci muszą być obywatelami USA i spełniać jedno z następujących kryteriów: pierwsze pokolenie, niski dochód lub udokumentowana niepełnosprawność.

Usługi oferowane w ramach tego programu obejmują doradztwo osobiste, doradztwo akademickie, seminaria akademickie, zasoby umożliwiające osiągnięcie sukcesu, wiedzę finansową, działalność kulturalną, działalność społeczną, testy jakości, coaching, Ceremonie wręczenia nagródi pomoc w ramach dotacji.

„Zachęcamy naszych uczniów, aby przychodzili do nas, jeśli mają jakieś problemy lub po prostu chcą porozmawiać. Czasami najlepszym lekarstwem jest słuchanie przez kogoś” – powiedziała Sher.

Powiedziała, że ​​studenci zapisani do programu pochodzą z tak odległych miejsc jak Nowy Jork, Alaska, Puerto Rico i Hawaje.

„Różne pochodzenie i rasy sprawiają, że program jest zabawny i ekscytujący, a także pozwala uczniom rozwijać się i uczyć od siebie nawzajem. Poznawanie nowych kultur daje uczniom lepszy wgląd w świat i to, co tam jest” – powiedział Sher.

Scheer powiedział, że kiedy on i personel planują wycieczki do miejsc regionalnych, oceniają potencjalne lokalizacje i wybierają opcje edukacyjne, które ich zdaniem zainteresują uczniów. Wycieczki grupowe obejmują park linowy i zoo w Riverside w Nebrasce, Minuteman Missile Site w pobliżu ściany, Dakota Południowa, Badlands, Reptile Gardens, Bear Country, Mount Rushmore, Keystone i Crazy Horse Sculpture.

„Nasi najlepsi rekruci do tego programu to nasi obecni studenci. Wielu z nich jest liderami i mentorami Eagle i inspiruje nowych uczniów, dzieląc się swoimi doświadczeniami i tym, jak program im pomógł. Sportowcy są również wielkimi zwolennikami programu” — powiedział Sher. „Nauczyciele , Personel i obecni studenci są największymi czynnikami sukcesu programu. Zachęcają uczniów do przyłączenia się i korzystania z udostępnionych zasobów.

READ  81% lotów międzynarodowych do Nowego Jorku miało spadki SARS-CoV-2, niewielkie wyniki testów - Ars Technica

Scheer dodał, że pracownicy Project Strive, Amanda Levin i Sonja Dressel, zasługują na uznanie za ich ciężką pracę i interakcje ze studentami.

„Oboje zawsze wymyślają nowe i ekscytujące sposoby angażowania i angażowania studentów. Bez nich program nie byłby tak skuteczny. Dr Rhyne, dr Powell i dziekani byli wielkimi zwolennikami” – powiedział Sher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *