Prawdziwy Pixel Fold został ujawniony po raz pierwszy

Widzieliście rendery, a może nawet plastikową makietę, ale Scenariusze z życia wzięte Jaki był pierwszy składany telefon Google? Jeśli nie mylisz nam oczu, sprawdź Pixel Fold!

To prawda, nie ma wiele do odróżnienia Google jest składany Tylko w tym filmie — bez logo, bez wyróżniającego się projektu, takiego jak duży pasek aparatu, przedni aparat do selfie, wewnętrzne ramki i składany ekran z zaokrąglonymi krawędziami. Wygląda na to, że równie dobrze może to być prototyp Samsunga, jak urządzenie Google.

Zdjęcie za pośrednictwem Kuby Wojciechowskiego

Zdjęcie za pośrednictwem Kuby Wojciechowskiego

Oprócz Pochodzi za pośrednictwem niezawodnego wycieku (i programisty). Kuba Wojciechowski, który od miesięcy trzyma dzwonki na tym urządzeniu. To składanie pikseli, mówi i mówi na krawędzi Jedyne, co może powiedzieć na płycie, to to, że ten konkretny film ma ponad miesiąc.

Według kilku przecieków — chcę podkreślić ten najnowszy CNBC — Pixel Fold zostanie ogłoszony na Google I/O 10 maja, trafi do sprzedaży w czerwcu i będzie kosztował ponad 1700 USD za 5,8-calowy telefon, który składa się w 7,6-calowy tablet z procesorem Google Tensor G2, 10 uncji. waga, którą Google podobno planuje sprzedawać jako trwającą do 24 godzin na jednym ładowaniu, oraz „najtrwalszy zawias wśród składanych”.

READ  Minister SOE Eric Dohir żąda, aby rząd zapewnił pomoc związaną z ryżem 20,1 milionom rodzin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *