Pracownicy służby zdrowia w Minnesocie mówią „za dużo”, „złamane serce”, mówią dyrektorzy

Urzędnicy ds. zdrowia w Minnesocie w niedzielę zaapelowali do ludzi, którzy nie zostali zaszczepieni, aby powstrzymali rozprzestrzenianie się Govt-19, mówiąc, że prawie dwa lata po wybuchu epidemii lekarze, pielęgniarki i inni w całym stanie mają „nadwagę” i „ze złamanym sercem”.

A List otwarty do Star Tribune w Minneapolis i St. Paul Pioneer Press, dyrektorzy dziewięciu głównych świadczeniodawców opieki zdrowotnej powiedzieli, że ich izby przyjęć były przepełnione, a ich łóżka szpitalne były przepełnione.

„Jak to się dzieje w 2021 r. – prawie dwa lata od rozpoczęcia tej śmiertelnej epidemii?” Oni napisali. „Kiedy prosty strzał zapobiega zagrażającej życiu chorobie, jak my, jako społeczność, możemy patrzeć, jak umierają ludzie? Dostęp do opieki zdrowotnej jest poważnie zagrożony przez Govt-19. Powstrzymać rozprzestrzenianie się!”

Pacjenci cierpiący na raka, udar, zapalenie jelit i inne uleczalne powikłania mogą nie być w stanie otrzymać natychmiastowej opieki ze względu na stres wywołany infekcją dotyczącą ich funkcji.

List zachęcający ludzi do szczepień i motywacji oraz innych podstawowych środków ostrożności.

Dyrektorami, którzy podpisali list, byli North Memorial Health, CentraCare, Allina Health, Mayo Clinic, Hennepin Healthcare, Essence Health, Fairview Health Services, Children’s Minnesota i Health Partners.

Według najnowszych Dane Stanowego Departamentu Zdrowia, Łóżka dla dorosłych na oddziałach intensywnej terapii w 57 szpitalach w Minnesocie – czyli 84 procent – ​​są wydajne. Odsetek szpitali z łóżkami dla dorosłych bez OIT wynosi 43 procent lub 56.

Według Dane zebrane przez NBC NewsMinnesota ma 18. najwyższy wskaźnik szczepień w kraju, zaszczepionych jest ponad 64 procent populacji.

READ  Nawet gdy zatwierdza projekt naftowy Willow, Biden nakłada ograniczenia na odwierty w Oceanie Arktycznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *