Pierwszy wykryty przypadek wariantu omigracji na Alasce pojawił się, gdy spadła liczba stanowych rządów rządowych-19

Alaski Pierwszy zgłoszony przypadek Stan wariantu Omigran w poniedziałek przyniósł stały spadek liczby przypadków COVID-19 i hospitalizacji.

W poniedziałek w stanie pojawiły się 422 nowe przypadki zgonów i weekendów związanych z wirusem, co stanowi znaczny spadek liczby przypadków w porównaniu z poprzednią jesienią, kiedy gwałtowny wzrost zdolności stanowej opieki zdrowotnej spadł i zabił setki osób.

Miasto Anchorage ogłosiło w poniedziałek, że wykryto pierwszy stanowy przypadek nowego wariantu Omigron. Został odkryty w zeszłym miesiącu przez mieszkańca, który podróżował za granicę i uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa w Anchorage.

Nowo zgłoszona śmierć dotyczyła 60-letniego mężczyzny z Ketsigan. W sumie od wybuchu epidemii wiosną 2020 r. zgłoszono 857 zgonów na COVID-19 wśród mieszkańców Alaski i 30 nierezydentów.

Od poniedziałku pacjenci Govt-19 stanowili tylko 5,3% pacjentów przyjętych do szpitala państwowego. W sumie 63 osoby przebywały w szpitalach na Alasce z aktywnymi przypadkami wirusa.

Liczba ta nie obejmuje wyzdrowienia z choroby wymagającej stałej opieki. Są reprezentacją Znaczący spadek We wrześniu i październiku hospitalizowano średnio ponad 200 osób.

Dodatnia część wyników testów na COVD-19 spadła do poniedziałku do siedmiodniowej średniej 3,57%, znacznie poniżej szczytu stanowego 10,9% w październiku.

W skali kraju, siedmiodniowy wskaźnik zachorowań na 100 000 osób na Alasce zajął 30. miejsce, plasując się na pierwszym miejscu z najwyższym wskaźnikiem zachorowań w kraju przez kilka tygodni przed tą jesienią.

READ  Akcje rosną, gdy inwestorzy budują poniedziałkowy rajd, a Dow skacze ponad 700 punktów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *