Padres, ostatnie rozszerzenie Manny’ego Machado

Padres i trzeciobazowy Manny’ego Machado Finalizacja 11-letniej umowy o wartości 350 mln USD Jeffa Bassona z ESPN. Transakcja rozpocznie się w tym roku Amerykański Bob Nightingale dzisiaj, co oznacza, że ​​potrwa do 2033 roku. To byłby sezon dla Machado w wieku 40 lat. Ponieważ Machado ma sześć lat i 180 mln USD do końca poprzedniego kontraktu, ta nowa umowa doda pięć lat i 170 mln USD nowych pieniędzy. W nowej umowie nie ma żadnych odstępstw Dennis Lynn i Britt Crowley z lekkoatletyki. Machado będzie miał również pełną klauzulę zakazu handlu Lynn.

30-letni Machado początkowo podpisał z Padres 10-letni kontrakt o wartości 300 mln USD do 2019 r., z umową dającą mu możliwość rezygnacji po pięciu latach. To odejście ma miejsce pod koniec nadchodzącego sezonu, a kilka czynników sprawiło, że Machado wydawała się łatwą decyzją. Po pierwsze, nadal produkuje na elitarnym poziomie, w tym przez cały sezon 2022, który może być jego najlepszym dotychczas. W zeszłym roku zaliczył 32 home runy i ukradł dziewięć baz, kończąc sezon z wynikiem 0,298/0,366/0,531. Jego 152 wRC+ wskazuje, że był o 52% lepszy od przeciętnego pałkarza ligi. Ocenił osiem outów powyżej średniej na trzeciej bazie, a jego ogólny wkład doprowadził do współczynnika konwersji trafień 7,4, zgodnie z obliczeniami FanGraphs.

Nie tylko to, ale rynek elitarnych graczy jest tej zimy bardzo silny, a wielu graczy dochodzi do dziewięciocyfrowych kwot. Aaron Sędzia gwarantowane 360 ​​mln USD, Obracacz drzew otrzymał 300 mln USD, Xander Bogaerts 280 mln USD, Dansby’ego Swansona 177 mln USD, Carlosa Rodana 162 mln USD, Jakub De Grom 185 mln USD i Brandona Nimmo Mając 162 mln dolarów Machado na pięć lat i 150 mln dolarów pozostających w jego kontrakcie na koniec tego roku, rezygnacja była oczywistym wyborem z finansowego punktu widzenia, a Machado był bardzo otwarty na temat swoich planów pójścia tą drogą.

READ  U Katie Couric zdiagnozowano raka piersi

Na początku tego miesiąca poinformowano, że Padres planowali wypracować przedłużenie z Machado, aby uniemożliwić Machado wycofanie się, chociaż tydzień temu negocjacje wydawały się być zagrożone. Doniesiono wówczas, że obóz Machado wyznaczył termin negocjacji na 16 lutego, po którym chciał odłożyć rozmowy kontraktowe na bok, aby skupić się na baseballu. Klub najwyraźniej zaoferował mu przedłużenie kontraktu o pięć lat i 105 milionów dolarów, co nie wystarczyło, by przelać pióro na papier. Gdy termin minął, wydawało się, że sezon rozpocznie się z niepewnością, chociaż piątkowe doniesienia wskazywały, że dyskusje trwają. Wygląda na to, że Bracia zwiększyli swoje szanse na sprowadzenie przedstawicieli Machado z powrotem do stołu i zawarcie umowy.

Dodałoby to kolejny ogromny limit wynagrodzeń do długoterminowych ksiąg klubu z San Diego, który stał się zaskakująco agresywny w ostatnich latach. Nigdy nie byli jednymi z największych wydawców w sporcie, ale ostatnio zmienili tę reputację. Oprócz kontraktu Machado rozdawali także większe oferty Erica Hosmera, Fernando Tadis Jr, Joe Musgrove’a, Yu Darvish i wiele innych. Dokładny podział kontraktu Machado jest nadal nieznany, ale te ogromne i długie kontrakty będą miały wartość około 100 milionów dolarów w księgach do 2028 roku.

Zwiększone wydatki wprowadziły klub na terytorium podatkowe luksusu, po zapłaceniu zaległości podatkowych w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Zrobią to ponownie tutaj w 2023 r., po tym jak w ostatnich tygodniach oscylowały wokół trzeciego poziomu 273 mln USD. Niedawny raport sugeruje, że klubowi brakuje tego progu, ale ta umowa prawdopodobnie na razie go odepchnie. CBT wykorzystuje średnią roczną wartość kontraktu, a nie wynagrodzenie w danym roku, co oznacza, że ​​możemy obliczyć wpływ podatkowy Machado bez znajomości pełnego podziału nowej umowy. Jego poprzedni kontrakt wiązał się z wygraną w wysokości 30 mln $, ale ten nowy kontrakt ma AAV w wysokości 31,81 mln $. Zasób katalogu Oznacza to, że podatek klubu wynosi obecnie 273,3 mln dolarów. Te obliczenia są nieoficjalne, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia o tym, jak blisko był klub do linii, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby faktycznie teraz się zamknęli.

READ  Johnny Depp i Amber Heard – sprawa o zniesławienie: trwają ostateczne argumenty

Status CBT klubu nie jest obliczany do końca sezonu, ale biorąc pod uwagę, że Padres są wyraźnie w trybie „wygrana-teraz”, mogą kontynuować ulepszenia w ostatecznym terminie wymiany tego lata. Oznacza to, że jest bardziej prawdopodobne, że ich liczba CBT wzrośnie, a nie spadnie w ciągu sezonu. Jeśli faktycznie znajdą się na północ od tego przedziału 273 mln USD, będą musieli stawić czoła podwyższeniu stawek podatkowych, ale przesuną także najlepszego wyboru o dziesięć miejsc z powrotem w drafcie 2024. Właściciel Peter Seidler wydaje się być skłonny zapłacić te grzywny w ramach uczynienia Padres klubem konkurencyjnym teraz iw przyszłości.

Kluby, które chcą wylądować Machado następnej zimy, będą musiały wymyślić inne plany na następną zimę. Machado nie będzie już częścią klasy wolnych agentów 2023-2024, której tytuł Shohei Ohtani Gracze lubią Aarona Nolę, Julio Uriasz I Matta Chapmana. Dla Padres nie muszą się martwić o zapełnienie wakatu w trzeciej bazie, ponieważ Machado jest teraz zamknięty na następny sezon i następną dekadę.

Jeszcze wiele przed nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *