Oszałamiający hotel butikowy na Bali przeszedł gruntowną metamorfozę z myślą o turystyce

Udostępnij artykuł

Ośrodek Anantara Seminyak Bali Resort zmienił nazwę na Grand Seminyak.

Ten nowy hotel położony jest w samym sercu Seminyak i jest jednym z najlepszych kurortów butikowych w niezwykle popularnym ośrodku turystyki nadmorskiej.

Oszałamiający hotel butikowy na Bali przeszedł gruntowną metamorfozę z myślą o turystyce

Seminyak to tętniący życiem i ekscytujący cel podróży. Położona przy plaży Seminyak jest domem dla jednych z najbardziej poszukiwanych restauracji, barów koktajlowych i klubów nocnych na Bali.

Ośrodek charakteryzuje się niezwykłą wszechstronnością, oferując coś dla rodzin, par i grup przyjaciół, aby zapewnić bezproblemowe wakacje w Seminyak.

Grand Seminyak nie tylko świętuje imponujący rebranding, ale wręcz go wita. Nowo mianowany dyrektor generalny Igor Rycevic. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży hotelarsko-gastronomicznej na całym świecie Raičević jest pewną parą rąk, które poprowadzą hotel w nowym, wyższym kierunku.

Joni Haszim, właścicielka Grand Seminyak, powiedziała w komunikacie prasowym: „Nasze przejście do Grand Seminyak to nie tylko rebranding. Naszym odnowionym zobowiązaniem jest zapewnienie niezrównanej i intymnej podróży naszym cenionym gościom.

Grand Seminyak oferuje gościom bezpośredni dostęp do plaży Seminyak i oferuje niezrównane widoki na zachody słońca. Hotel ten oferuje niesamowite oferty specjalne dla turystów planujących kolejną podróż na Wyspę Bogów. Najlepsza elastyczna oferta cenowa oferuje „wyjątkowe” stawki za wyjazdy oraz w pełni elastyczną politykę zmiany daty i anulowania rezerwacji dla gości.

Dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności podczas rezerwacji kolejnego pobytu, Grand Seminyak przygotował nagrodę.

Oferta Zakupu z wyprzedzeniem pozwala gościom rezerwującym zaoszczędzić do 20% na rezerwacji i otrzymać codzienne śniadanie dla dwóch osób. Turyści chcący zostać dłużej w Seminyak zostaną nagrodzeni świetnymi stawkami w Grand Seminyak i oszczędnościami do 20% w przypadku dłuższych pobytów.

Grand Seminyak ma trzy niesamowite restauracje wewnętrzne. Turyści nie muszą zatrzymywać się w Grand Seminyak, aby cieszyć się wyjątkowymi doznaniami kulinarnymi oferowanymi w Moonlight Kitchen & Bar i Sunset at Seminyak.

READ  Johnny Depp i Amber Heard – sprawa o zniesławienie: trwają ostateczne argumenty

Sezon świąteczny tuż za rogiem, Grand Seminyak przygotowuje się do świętowania tego wielkiego dnia w wielkim stylu. Zarówno Moonlight Kitchen & Bar, jak i Sunset in Seminyak oferują tradycyjne świąteczne brunche i kolacje.

Christmas Eve Sunset w Seminyak będzie oferować 3-daniowy zestaw menu dla wcześniej zarezerwowanych stolików od 18:00 do 22:00. Moonlight Kitchen and Bar będzie oferować 3-daniowy zestaw menu oraz specjalny wybór a la carte od 16:30 do 23:00.

25 grudnia w obu restauracjach odbędzie się bożonarodzeniowy brunch. W Boże Narodzenie od 12:00 do 15:00 serwowany będzie międzynarodowy bufet z szeroką gamą drinków powitalnych.

Kolacje bożonarodzeniowe serwowane są w obu restauracjach dla gości i osób niebędących gośćmi Grand Seminyak. Nie zabraknie występów na żywo, kolędników i wizyty Świętego Mikołaja.

Przed sezonem świątecznym hotele i kurorty na całym Bali zaczęły promować swoje wydarzenia bożonarodzeniowe. Wyspa ożywa w okresie wakacyjnym i odbywa się tu niezliczona ilość specjalnych wydarzeń, lunchów, kolacji i wieczorów rozrywkowych.

Mikołaj-Ofiara-Boże Narodzenie

Turyści planujący Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok na Bali powinni dokonać rezerwacji z możliwie największym wyprzedzeniem.

Większość hoteli i kurortów oferuje ogromne oszczędności w przypadku wczesnych rezerwacji, a biorąc pod uwagę, że w grudniu Bali ma odwiedzić ponad milion turystów, w najbardziej poszukiwanych miejscach zaczną się wyprzedać w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Najwyżsi urzędnicy ds. turystyki potwierdzili również w tym tygodniu, że dostępnych będzie więcej lotów, dzięki którym turyści będą mogli łatwiej i taniej spędzić Boże Narodzenie na Bali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *