Olivia Rodrigo i Lilly Allen dedykują „F-U” Sądowi Najwyższemu w Glestonbury: „We Hate You”

Towers vs. Jackson Roe V w piątek na Glastonbury Music Festival w Wielkiej Brytanii. Olivia Rodrigo nie zabrała głosu w głosowaniu Sądu Najwyższego za odwołaniem polowania.

„Jestem tak przerażony, że tak wiele kobiet i tak wiele kobiet umrze”, powiedział, wyciągając Lily Allen i śpiewając piosenkę „F-U”, którą poświęcili każdemu sędziemu. Głosowano za przyjęciem uchwały.

„Chciałem zadedykować tę następną piosenkę pięciu członkom Sądu Najwyższego. W ostatecznym rozrachunku tak naprawdę nie oddadzą się wolności” – kontynuował. „Ta piosenka trafia do sędziów: Samuela Alito, Clarence’a Thomasa, Neila Korscha, Amy Connie Barrett i Bretta Kavanagha. Nienawidzimy cię.

Rodrigo często otwarcie mówił na scenie o równych prawach. W maju Tops v. Po tym, jak wyciekł projekt decyzji Sądu Najwyższego w sprawie Jacksona, Waszyngton mówił o aborcji podczas koncertu w DC.

„Ponieważ jesteśmy w Waszyngtonie, nie mogłem przegapić okazji, by powiedzieć, jak bardzo jestem zdenerwowany możliwą decyzją Sądu Najwyższego” – powiedział. „Nasze ciała nie powinny znajdować się w rękach polityków. Mam nadzieję, że uda nam się podnieść nasze głosy w obronie naszych praw i zapewnienia bezpiecznej aborcji, prawa, na które wiele osób przed nami tak ciężko pracowało.

Piosenkarka „Good 4U” nie była jedyną osobą, która mówiła o orzeczeniu Sądu Najwyższego w Glastonbury. Phoebe Bridgers Trzymał slogan „F-Supreme Court” podczas jego kompilacji.

Czytaj więcej:
Liso, Live Nation Pledge Planowane rodzicielstwo o wartości 1 miliona dolarów, fundusz aborcyjny

„Szczerze mówiąc, to jest super surrealistyczne i zabawne, ale mam naprawdę zły dzień”, powiedział publiczności. „Czy są tu jacyś Amerykanie?”, kontynuowała.

Billy Elish przedstawił również swoją piosenkę „Your Power” z komentarzem na temat tej decyzji: „Dzisiaj jest bardzo mroczny dzień dla kobiet w Ameryce, bo to powiem, bo nie mogę już dłużej o tym myśleć”.

READ  Oczekuje się, że Sasse zrezygnuje ze stanowiska w Senacie, aby zostać następnym rektorem University of Florida

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *