Nusantara Arts zaprasza na nowe zajęcia z tańca balijskiego w Buffalo!

Nusantara Arts rozkłada kulturalny czerwony dywan w Buffalo. W całym mieście nadal odbywają się demonstracje, od przedstawień lalek cieni po występy na żywo indonezyjskiej muzyki gamelan.

Teraz organizacja zaprasza publiczność do udziału w nowych zajęciach tańca balijskiego.

Nusantara Arts powraca! Po rozszerzeniu w zeszłym roku zajęć z muzyki dla społeczności indonezyjskiej na style balijskie, obecnie oferują zabawne i aktywne zajęcia z tańca balijskiego. Osoby w każdym wieku i z każdym doświadczeniem tanecznym mogą teraz nauczyć się słynnych na całym świecie tańców balijskich właśnie tutaj, w Buffalo. Wszyscy moglibyśmy zyskać kolejny powód, aby być aktywnym i cieszyć się życiem poprzez ruch i muzykę, więc jest to okazja, której nie można przegapić!

„Taniec balijski to jeden z najbardziej spektakularnych i znanych stylów tańca w Azji Południowo-Wschodniej, obejmujący pełne wdzięku ruchy i choreografię w niektórych tańcach, a także intensywne gesty, ekspresję i inne ruchy” – powiedział Matt Dunning, założyciel Nusantara Arts. „Taniec palijski jest formą sztuki społecznej. Na Bali taniec i muzyka są wszędzie. Wielu Balijczyków uczy się tańców i ćwiczy je przez całe życie, w przeciwieństwie do Ameryki, gdzie nauka tańców jest rzadkością. Kultura balijska włącza sztukę do każdego aspektu życia, w tym tańca. Sztuka na Bali wydaje się wszechobecna, stając się naturalną częścią codziennego życia, tworząc rytmy i możliwości regularnego zaangażowania. Nusantara Arts odtwarza poczucie wspólnoty i kultury, które sprzyjają kochaniu i praktykowaniu sztuki w Buffalo, a nowe zajęcia taneczne uzupełniają rosnącą listę możliwości kulturalnych, w które każdy może zaangażować się.

„Zajęcia będą uczyć podstawowych ruchów, pozycji i choreografii w zabawnym i włączającym środowisku. Sesje będą składać się z sześciu tygodni zabawnych zajęć tanecznych w społeczności. Zademonstrujemy i przećwiczymy podstawowe umiejętności i techniki tańca balijskiego w integracyjnym i zabawnym środowisku. Rusz się swoje ciało do tego zabawnego stylu tańca!Na zajęciach uczy podstawowych ruchów i pozycji oraz choreografii do balijskiej muzyki tanecznej.

READ  Robert Quinn Eagles, oceny handlu niedźwiedziami: Philly daje gwiazdę defensywną w czwartej rundzie draftu

Zajęcia odbywają się we wtorki od 19:00 do 20:30 w Elmwood Village. Zapisz się na nadchodzącą 6-tygodniową sesję lub przyjdź w dowolnym tygodniu i wypróbuj zajęcia.

Grassroots Gamelan Garden Music and Dance Series w Fruit Belt Gazebo Park

Harmonogram:

Zajęcia w tygodniu: wtorki od 19:00 do 20:30
Pierwsza klasa 26 września

Autor:

Raisa Avanti: Raisa Nusantara jest członkinią rady artystycznej i Indonezyjką z Dżakarty, która mieszka w Buffalo od ponad 20 lat. Dorastała w tańcu i przez kilka lat zaczęła uczyć się tańca balijskiego. Teraz odwdzięcza się społeczności i zaczyna szerzyć swoją wiedzę w Buffalo.

Lokalizacja:

Nusantara Arts @ St. John’s Grace – 51 Colonial Cir, Buffalo, NY 14222
Elmwood Village/West Side, Buffalo, Nowy Jork

Znajduje się przy liniach autobusowych i ścieżkach rowerowych, przy ulicy znajduje się duży parking

Daty i godziny: Wtorki od 19:00 do 20:30

Poziom umiejętności: Od nowicjusza do doświadczonego

Opłata za zajęcia:
Opłaty za zajęcia są ustalane według ruchomej skali, aby zapewnić uczestnictwo w zajęciach osobom o dowolnym statusie ekonomicznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *