Francja 2:1 Dania: Mistrzostwa Świata 2022 – Reakcja na żywo | Puchar Świata 2002

Główne wydarzenia

90+7min: Dania Start, głęboko na terytorium Francji. Piłka została wysłana w pole karne, Francja do połowy wyczyściła, a Mehle pewnym uderzeniem z dużej odległości do Sand za bramką.

90+6min: Dźwięk „Alles!” Z trybun można usłyszeć francuskich fanów, którzy próbują zwolnić czas, gdy ich zawodnicy świętują każde podanie piłki.

90+5 minut: Francja Rozbij pole, Marcus Durham próbuje podnieść piłkę.

90+4 min: Dania Francja pinguje piłkę poza polem karnym, próbując znaleźć wolne miejsce. Nie mieli dużo szczęścia.

90+3min: Francja Zmiana trzech na sześć minut dogrywki. Wesley Fobana wszedł za Antoine’a Griezmanna, który miał świetny występ.

90 minut: W obecnym stanie rzeczy Francja przechodzi do fazy pucharowej, a na jej drodze nie stoi nic poza zwycięstwem nad Australią w ostatnim meczu grupowym. Dania Od wyjścia z konkursu. Remis zrobi Australijczykom… tak myślę.

Cel! Francja 2:1 Dania (Mbappe 86)

Francja odzyskała prowadzenie. Dźwięk klaksonu „Znowu ten człowiek”! Kylian Mbappe odbija piłkę udem do domu, przekradając się za Christensenem. Zdobył gola ze wszystkich sześciu cali, ale jego ruch, gdy widzi Griezmanna przy piłce, jest fantastyczny.

Mbappe strzelił drugiego gola dla Francji. Zdjęcie: Peter Sibora/Reuters

84 minuty: Pierre-Emile Hojbjerg dobrze podkręcił strzał z dystansu. Dania Zmiana: Christian Norgaard za Jespera Lindströma.

81 min: Martin Braithwaite rzuca się tuż obok słupka, by znaleźć się na końcu dośrodkowania przed Julesem Conte, ale nie może wybić piłki do pionu. Zamiata farbę na całej szerokości.

79 min: Adrien Rabiot wykorzystuje swojego wewnętrznego Richarlisona i próbuje przeciąć piłkę, która przelatuje po prawej stronie. Dostaje dobry kontakt z piłką, ale posyła ją nad poprzeczką. Wielki wysiłek.

Rabiot próbuje kopnięcia znad głowy w kierunku bramki.
Rabiot próbuje kopnięcia znad głowy w kierunku bramki. Zdjęcie: REX/Shutterstock

77 min: Rabiot znajduje się w kosmosie przy linii bocznej, ale nie może nikogo rozpoznać swoim niskim krzyżem. Narożnik dla Francja, stery przejmie Antoine Griezmann. Piłka wpada, Anderson traci lot, a Tchoumeni nurkuje, by uderzyć głową w dziurę po lewej stronie bramki. Przez czysty przypadek, jego główka trafiła w plecy zupełnie nieświadomego Joachima Maele i została odbita szeroko. — Jak twoje szczęście? wykrzykuje Ally McCoist z ITV Go-Coms.

76 min: Francja Podwójna zmiana: Ibrahim Konade i Kingsley Coman za Raphaela Varane’a i Ousmane’a Dembele.

73 minuty: Eriksson wykonuje rzut rożny, który jest tylko w połowie oczyszczony. Kilka minut później położył piłkę tuż przed francuskim polem karnym i spróbował szczęścia uderzeniem, które zostało zablokowane. Dania Zmiana: Kasper Tolberg za Michaela Damsgaarda.

72 minuty: Lloris schodzi na dół, aby wykonać imponującą obronę przed Jesperem Lindstromem Francja Wyczyść piłkę.

71 min: Mbappe próbuje wyprowadzić piłkę na dalszy słupek za pomocą dośrodkowania podkręconego, ale udaje mu się tylko posłać piłkę w ręce Schmeichela.

69 minut: Dania Przy tej okazji Francja mogła się zdrzemnąć. Kontynuowali grę przez trzy rzuty rożne, ale postanowili wysłać go na najbliższy słupek. Anderson pstryknął piłkę w zatłoczone pole karne, gdzie Christensen rzucił się na nią z radością.

Cel! Francja 1-1 Dania (Christensen 68)

Dania remis! Andreas Christensen zdobył bramkę mocnym uderzeniem głową z rzutu rożnego po tym, jak Joachim Andersen dostał piłkę po podaniu Eriksena na najbliższy słupek.

Christensen wyrównał.
Christensen wyrównał. Zdjęcie: Hannah McKay/Reuters
Christensen świętuje po zdobyciu bramki.
Christensen świętuje po zdobyciu bramki. Zdjęcie: Tolga Bozoğlu/EPA

64 minuty: Francja Zmiana: Marcus Durham wszedł za Oliviera Giroud.

63 minuty: To był fantastyczny gol zdobyty w tempie biegacza. Mabbe przejął piłkę, rzucił się do środka w lewo i wykonał nakładkę do Hernandeza. Nie patrząc, wyciągnął piłkę z bocznej linii.

READ  Alibaba dąży do wejścia na giełdę w Hongkongu, wabiąc chińskich inwestorów po represjach

Cel! Francja 1:0 Dania (Mbappe 61)

Francja prowadzi! Theo Hernandez i Kylian Mbappe łączą siły, a piłka Andreasa Christensena leci obok Schmeichela.

Pierwszy strzelił Mbappe.
Pierwszy strzelił Mbappe. Zdjęcie: Stu Forster/Getty Images
Mbappe świętuje z kolegami z drużyny.
Mbappe świętuje z kolegami z drużyny. Zdjęcie: Buda Mendes/Getty Images

59 min: Antoine Griezmann pokonuje Victora Nelsona i zdobywa gola. Jego strzał jest zabójczy i strzela wysoko nad poprzeczką.

57 min: Mbappe pokonał Joachima Andersena i oddał strzał, poruszając się do przodu lewą stroną, pomimo najlepszych wysiłków Oliviera Girouda – prawdopodobnie przez przypadek, ale to Francuzi, więc wszystko jest możliwe – aby zablokować jego bieg, wbiegając na jego linię wyścigową. Kasper Schmeichel przerzucił piłkę nad poprzeczką i kolejny róg spełzł na niczym.

54 minuty: Braithwaite wygrał po rzucie rożnym Theo Hernandeza. Christian Eriksen uderza piłkę w dalszy słupek, gdzie jest czysto. Piłka wpada prosto do miksera, ale flaga podnosi się na spalonym.

52 minuty: Dania Wygraj długi rzut rożny w kierunku tylnego słupka. Rasmus Christensen próbuje uderzyć głową w kierunku bramki, ale Hugo Lloris to wyklucza.

50 minut: Mbappe zagrywa piłkę z lewej strony Dougards Dembele. Uderzając mocno, piłka odbija się od szczęki skrzydłowego, wyskakuje w powietrze iznikąd Mbappe próbuje przerzucić ją obok Schmeichela. Nie ma wystarczająco dużo miejsca do manewru, a bramkarz jest spokojny.

48 minut: Christian Eriksen podkręca cudowną piłkę na obręczy Francja Pudełko sześciojardowe, ale Martin Braithwaite nie może się do niego zbliżyć.

47 minut: Andreas Christensen zamiata piłkę w kierunku linii bocznej kopytem farmera, podczas gdy Mbappe i Rabiot próbują połączyć siły w zatłoczonym duńskim polu karnym. Dalej, Andreasie! Zacznij to!

Druga połowa: Francja 0:0 Dania

46 minut: Gra zostaje wznowiona i Dania Uległo zmianie. Martin Braithwaite wszedł za Andreasa Corneliusa.

Analiza pierwszej połowy: „Dania nosi te same barwy, co Polska w poprzednim meczu” – pisze Ben Kaibet. „To nie pomaga nam w meczu piłkarskim o zmierzchu, walcząc o utrzymanie się każdego dnia, nie mówiąc już o tym, które drużyny powinniśmy teraz oglądać. Z pewnością coś trzeba zrobić w tych dniach trzecich strojów, alternatywnych strojów i czwarte zestawy.

READ  Więcej mężczyzn? Finałowy mecz Pucharu Stanleya był naznaczony kontrowersją wokół kontrowersyjnego gola w trybie lawinowym OT

Połowa: Francja 0:0 Dania

zerkanie! Wszystko jest w porządku w przerwie, w której impas nie został jeszcze przełamany.

45+2 minuty: Po bardzo emocjonującej pierwszej połowie, na trzy minuty przed czasem weszliśmy do drugiej. Francja Zdominowany, ale wciąż nie strzelił gola, chociaż Olivier Giroud będzie uważał, że powinien był wykorzystać przynajmniej jedną z niewielu dobrych okazji, które miał. Obecnie ma remis z Thierrym Henrym w 51 biegach i brakuje mu jednego gola do zostania najlepszym strzelcem Francji w historii.

45 minut: Francuscy kibice na stadionie wybuchli porywającym wykonaniem Marsylianki. Czy jest jakiś inny rodzaj piosenki, jeśli chodzi o ten konkretny hymn?

45 minut: Nelson jest leczony, ale na razie otrzymał pozwolenie na kontynuację.

42 minuty: Jules Counte został ukarany za złapanie Victora Nelsona w kostkę, kiedy Francuz skoczył, by odzyskać piłkę, nad którą stracił kontrolę. To złe wyzwanie. Counte ze znaczną siłą uderzył duńskiego obrońcę w kostkę.

39 minut: Dembele ciągnie Oliviera Giroud wzdłuż linii bocznej na akrach przestrzeni wokół pola karnego. Zdany na swoją łaskę i tylko Schmeichel, który strzelił gola, Giroud przerzucił piłkę nad poprzeczką.

Giroud uderza w bramkę.
Giroud uderza w bramkę. Zdjęcie: Naushad Dekail/EPA

37 minut: Olivier Giroud przeskoczył obok Victora Nelsona i uderzył głową Mbappe w dośrodkowanie. Pokonuje obrońcę w powietrzu i uderza szeroko. Kasper Schmeichel lamentuje przed sędzią, twierdząc, że Nelson został sfaulowany przez wielkiego francuskiego napastnika. Nie jestem pewien, czy ma rację – Giroud „za bardzo to kochał”, jak to mówią, i uderzył piłkę zbyt agresywnie.

35 minut: Jesper Lindström zagrywa Corneliusa z tyłu dobrze wyważoną piłką. Duński napastnik doskonali bieg, robi kilka kroków i oddaje strzał. Szeroka, ale nie przytłaczająca.