Noah Snap pojawia się jako wesoły na TikTok – Rolling Stone

Nova Snap zastosowano Dźwięk TikToka ujawniający, że jest gejem. czwartek, godz Dziwniejsze rzeczy Aktor zamieścił wideo, na którym synchronizuje usta z wirusowym dźwiękiem, dzieląc się wiadomością o swojej seksualności i rodzinie.

„Kiedy w końcu powiedziałem przyjaciołom i rodzinie, że jestem gejem po 18 latach strachu w szafie, wszystko, co powiedzieli, to„ wiemy ””, podpisał wideo, na którym synchronizuje usta z wirusowym dźwiękiem TikTok: „Ty wiesz, co to jest? Tak poważne. Nigdy nie było tak poważnie. .Szczerze mówiąc, nigdy nie będzie tak poważnie.

W podpisie wideo Schnapp wspomina o nim Dziwniejsze rzeczy Postać Willa Byersa, który potwierdził w wywiadzie na początku tego roku, że jest gejem. „Chyba jestem bardziej podobny do Willa, niż myślałem” — napisał Snape o Willu.

Sekcja komentarzy Schnappa była wypełniona wiadomościami z gratulacjami, w tym jedną od TikTokera Chrisa Olsena, który napisał: „Witaj królu”. Jeden z użytkowników Tiktok zażartował w jednym komentarzu: „Sposób, w jaki się zachowuje. Jestem z ciebie dumny!”, napisał trzeci komentator.

we wcześniej Dziwniejsze rzeczy„Historia”, Schnapp odmówił ujawnienia seksualności swojego bohatera, mówiąc: „Widzę, jak ludzie przyklejają mu etykietę i chcą to wiedzieć, szkoda… Jest zdezorientowany i dorasta. Tak to jest być dzieckiem” powiedział. Jak stwierdziłem wcześniej Różnorodność.

Popularne

Ale latem on Potwierdzone w rozmowie Will zmagał się z byciem gejem, tak samo jak w życiu osobistym.

„Teraz, kiedy jest starszy, sprawili, że jest to o wiele bardziej realna, namacalna rzecz” – powiedziała latem. „Teraz jest w 100% jasne, że jest gejem i kocha Mike’a. Ale wcześniej był to powolny łuk. Myślę, że jest to zrobione tak pięknie, ponieważ tak łatwo jest sprawić, by postać nagle stała się gejem.

READ  Przed przybyciem Zełenskiego Putin chwalił wojska na Kremlu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.