Noah Snap pojawia się jako wesoły na TikTok – Rolling Stone

Nova Snap zastosowano Dźwięk TikToka ujawniający, że jest gejem. czwartek, godz Dziwniejsze rzeczy Aktor zamieścił wideo, na którym synchronizuje usta z wirusowym dźwiękiem, dzieląc się wiadomością o swojej seksualności i rodzinie.

„Kiedy w końcu powiedziałem przyjaciołom i rodzinie, że jestem gejem po 18 latach strachu w szafie, wszystko, co powiedzieli, to„ wiemy ””, podpisał wideo, na którym synchronizuje usta z wirusowym dźwiękiem TikTok: „Ty wiesz, co to jest? Tak poważne. Nigdy nie było tak poważnie. .Szczerze mówiąc, nigdy nie będzie tak poważnie.

W podpisie wideo Schnapp wspomina o nim Dziwniejsze rzeczy Postać Willa Byersa, który potwierdził w wywiadzie na początku tego roku, że jest gejem. „Chyba jestem bardziej podobny do Willa, niż myślałem” — napisał Snape o Willu.

Sekcja komentarzy Schnappa była wypełniona wiadomościami z gratulacjami, w tym jedną od TikTokera Chrisa Olsena, który napisał: „Witaj królu”. Jeden z użytkowników Tiktok zażartował w jednym komentarzu: „Sposób, w jaki się zachowuje. Jestem z ciebie dumny!”, napisał trzeci komentator.

we wcześniej Dziwniejsze rzeczy„Historia”, Schnapp odmówił ujawnienia seksualności swojego bohatera, mówiąc: „Widzę, jak ludzie przyklejają mu etykietę i chcą to wiedzieć, szkoda… Jest zdezorientowany i dorasta. Tak to jest być dzieckiem” powiedział. Jak stwierdziłem wcześniej Różnorodność.

Popularne

Ale latem on Potwierdzone w rozmowie Will zmagał się z byciem gejem, tak samo jak w życiu osobistym.

„Teraz, kiedy jest starszy, sprawili, że jest to o wiele bardziej realna, namacalna rzecz” – powiedziała latem. „Teraz jest w 100% jasne, że jest gejem i kocha Mike’a. Ale wcześniej był to powolny łuk. Myślę, że jest to zrobione tak pięknie, ponieważ tak łatwo jest sprawić, by postać nagle stała się gejem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *