Nie wstrzymuję oddechu dla Robinhood

3D Systems Corp.: „To zawsze jest druhna, nigdy panna młoda. Muszę ci powiedzieć, że myślę, że 3D Systems i cały ich świat 3D po prostu nie zarobią pieniędzy dla ludzi. Nvidia”.

AT&T Inc: „Nie podoba mi się bilans i jestem bardzo zaniepokojony [about the company’s spin-off of WarnerMedia]. … Myślę, że mają zbyt dużą konkurencję, biorąc pod uwagę bilans, który mają ”.

Gladstone Land Corp.: „Zapasy były bardzo wysokie. Pozwól, że odrobię pracę domową na ten temat. … Zaintrygował mnie, ale nie ma tak dobrych plonów.”

Robinhood Markets Inc: „Jeżeli obniżą koszty i będą dalej rosnąć, stanie się to większym zapasem. Ale to dużo „jeśli”, a ja nie wstrzymuję oddechu”.

Scotts Miracle-Gro Co: „Myślę, że bardziej chodzi o grę w to, czy będzie sezon wiosennych wyprzedaży i ludzi znowu uprawiających ziemię, niż powiedzmy w zeszłym roku. I nie sądzę, że będziesz miał tak dobry rok jak w zeszłym”.

O gospodarstwie AG: „To firma warta 8 miliardów dolarów, a to chyba za dużo, biorąc pod uwagę fakt, że nie zarabiają. Jeśli zaczną zarabiać, powiem ci, że jest w porządku”.

Solaredge Technologies Inc: „Podoba mi się ta firma, ale myślę, że ma duże odbicie i nie zamierzam jej polecać. Ale zarabia pieniądze, więc nie jest to straszna akcja. To prawdopodobnie całkiem dobra inwestycja, ale nie świetna. ”.

Ujawnienie: Cramer’s Charitable Trust posiada akcje Nvidii.

READ  Tyrese Maxey z Philadelphia 76ers znalazł się w centrum uwagi z 38 w meczu 1, wygrywając z Raptors

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *