Napięcie kipiało między trenerem Urbanem Meyerem, zawodnikami Jaguara i sztabem na początku 2-10

Trener Jaguarów Urban Meyer w ostatnich tygodniach wrzał po kilku starciach z zawodnikami i innymi trenerami.

W tym momencie właściciel Jaguara Shad Khan nie planuje poważnie rozważać zmiany. Jeden z najbardziej cierpliwych i wspierających właścicieli NFL, Khan przez lata marzył o zostaniu trzykrotnym mistrzem burmistrza w college’u na Florydzie i Ohio. Skłonił go do przejścia na emeryturę w styczniu. (Rzecznik Khana odmówił komentarza w tej sprawie.)

Jednak uporczywe publiczne komentarze burmistrza obwiniające zawodników i trenerów za sezon 2-10 tylko potęgowały frustrację w budynku z powodu jego surowej, a czasem przygnębiającej postawy – styl, który wielu widzów uważa, że ​​nie sprawdza się w NFL. Zanim Jaguary go zatrudniły.

Wstępowanie niedziela Podczas wizyty w Tennessee Jaguary przegrały cztery mecze z rzędu przez siódmy tydzień z rzędu i średnio w tym przedziale zdobywały zaledwie 10,7 punktu na mecz. Jeden z ich najlepszych graczy, uciekający James Robinson, Wykonałem ławkę w pochmurnych warunkach w zeszłym tygodniu. Rozgrywający franczyzy Trevor Lawrence – Flash pokazuje, dlaczego Jacksonville wybrał go na pierwsze miejsce w kwietniowym drafcie – Ukończył zaledwie 58% podań na 2514 jardów z 9 przyłożeniami i 10 przechwytami.

Jaguary nie chciały go zwolnić we wrześniu po burmistrzu Zespół został w Ohio zamiast wracać samolotem do domu Po 4. tydzień porażka z drużyną bengalską, Młoda kobieta, inna niż jego żona, tańcząca blisko jego kolan w barze, została przyłapana tylko na wirusowych filmach, podają źródła, dodając, że burmistrz nie poprawił jego postawy.

Źródła podają tylko ostatnie dwa tygodnie:

  • Odbiorca Marvin Jones – Jeden z najbardziej szanowanych i łagodnych graczy w szatni – Rozzłoszczony publiczną i osobistą krytyką grupy odbiorcy przez burmistrza, opuścił obiekt, dopóki inni pracownicy nie wdali się w zaciekłą kłótnię z burmistrzem, każąc mu wrócić . Podczas treningu.
  • Podczas spotkania sztabowego burmistrz dał surowy komunikat, że zwycięzca i jego asystenci przegrali, poinformował wielu o treści spotkania i zmusił każdego trenera do indywidualnej obrony, aby wyjaśnić, kiedy wygrali. Ich życiorysy.
  • W przeciwieństwie do swoich publicznych oświadczeń, że było to związane z kontuzją, burmistrz nakazał Robinsonowi, aby został ławce po potknięciu na otwartym jeździe w zeszłym tygodniu. 37-7 Przegrana na drodze do Baranów, a następnie trener obrońców Bernie Burmaley uniemożliwił Robinsonowi ponowne wejście do gry. Carlos Hyde (Który grał dla burmistrza w stanie Ohio) Bądź na bieżąco. Robinsonowi pozwolono wrócić pod koniec drugiej kwarty po tym, jak Lawrence zapytał burmistrza o nieobecność Robinsona. (W tym tygodniu rozmawiałem z dziennikarzamiLawrence powiedział: „James jest jednym z naszych najlepszych graczy. Musi być na boisku. Rozmawialiśmy o tym. Czujemy, że jesteśmy w dobrym miejscu. Cała drużyna jest w porządku”. )
READ  Wieloryb bieługa, który utknął we francuskiej Sekwanie, został uśpiony podczas akcji ratunkowej

Wielu graczy Jaguara wyraziło swoją frustrację po tym meczu zawodnikami Rams, mówią źródła, powtarzając ogólną skargę, że burmistrz – który nie ma wcześniejszego doświadczenia w NFL – nie traktuje ich jak dorosłych. Spotkanie personelu odbywa się według wzorca napiętej komunikacji między burmistrzem a jego doradcami. Źródła podają na przykład, że po rozpoczęciu poprzedniego sezonu od serii porażek burmistrz powiedział asystentom, że niektórzy z nich nie przejdą na drugi rok, jeśli drużyna nie zacznie od razu wygrywać.

Z różnych powodów, od czasu przybycia burmistrza w styczniu, pojawiły się dochody z personelu. Chris Doyle, wybrany przez burmistrza trener siły i kondycji Zrezygnował pod presją w lutym Skupiono się ponownie na zarzutach rasistowskich komentarzy, które doprowadziły do ​​porozumienia Doyle’a o secesji na Uniwersytecie Iowa w 2020 roku. Koordynator Komisji Specjalnej Brian Schneider wyjechał w maju z powodów osobistych i nie wrócił. Dyrektor naczelny burmistrza, Fernando Lovo, opuścił zespół w zeszłym miesiącu, by wrócić na Uniwersytet Teksasu. Według strony internetowej College Sports and Recruitment, trener Tight Ends Tyler Bowen ma zostać koordynatorem ataku w Virginia Tech. On3.com. Oczekuje się dalszych zmian kadrowych, mimo założenia, że ​​burmistrz zostanie po sezonie.

Popełniono również inne błędy. W lipcu NFL Ukarano Jaguarów 200 000 $ i 100 000 $ burmistrza za złamanie zasad w zorganizowanych zajęciach grupowych i otagowanie zespołu na dwa dni OTA w 2022 roku. We wrześniu Stowarzyszenie Graczy NFL Ogłoszono rozpoczęcie śledztwa Po tym, jak burmistrz zgodził się z dziennikarzami, grupa zmieniła status szczepień na decyzję o redukcji. (Stan tego dochodzenia nie jest jasny; Spośród 24 wyciętych graczy 23 było zaszczepionych.)

Oczywiście były też październikowe filmy wirusowe, które kręcono przez kilka następnych dni 24-21 Porażka z Bengalem spadła do Jacksonville 0-4. Burmistrz Publicznie i przeprosiny dla zespołu, Powiedział graczom kilka dni później, że pił za dużo i zachowywał się jak „głupi idiota”. Khan wypuścił trochę zakłopotania Oświadczenie poparcia dla burmistrzaNazywając jego zachowanie „niewybaczalnym” i dodał: „Doceniam żal Urbana i mam nadzieję, że to jest uczciwe. Teraz musi odzyskać nasze zaufanie i szacunek. Wierzę”.

READ  Google Pixel 6a: Gdzie zamówić w przedsprzedaży w USA

Jaguary faktycznie wygrały dwa z kolejnych czterech meczów, tracąc prawa do 20 gier i oddając swoje prawa burmistrzowi. Pierwsza wygrana w NFL – Over the Dolphins w Londynie 17 października – Before Bills Stunning, 9-6, Trzy tygodnie później. Ale im się to nie udało, a oznaki postępu zbladły. Wraz z Lawrence – wysokiej klasy trenerem, który miał sprowadzić fanów z powrotem na TIAA Bank Field, Jaguary zajmują obecnie 30. miejsce w NFL.

Khan dorobił się fortuny w branży zderzaków samochodowych, z biegiem czasu ucząc się wartości procesów budowlanych i zastosował tę mentalność do własności NFL. Pomimo rekordu 14-48 Bradleya w młodym, zrestrukturyzowanym zespole, utknął z trenerem Gusem Bradleyem przez czwarty sezon. Następca Bradleya, Doug Marron, przetrwał cztery pełne sezony, prowadząc Jaguary do meczu o mistrzostwo AFC po sezonie 2017, ale skończył przed nim 23:43. rozwiązanie stosunku pracy Po ostatnim sezonie.

W październiku Khan zastąpił Iana Rapoporta z NFL Network Insider z pierwszym zwycięstwem Jaguara w połowie października. Jest zaufanie do burmistrza „absolutnie” Dalej rozszerzył swój raport o filmy.

– Myślę, że to jest piłka nożna NFL – powiedział Conn. „Zawsze jesteś na scenie. Musisz być całkowicie świadomy siebie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.