Napięcie kipiało między trenerem Urbanem Meyerem, zawodnikami Jaguara i sztabem na początku 2-10

Trener Jaguarów Urban Meyer w ostatnich tygodniach wrzał po kilku starciach z zawodnikami i innymi trenerami.

W tym momencie właściciel Jaguara Shad Khan nie planuje poważnie rozważać zmiany. Jeden z najbardziej cierpliwych i wspierających właścicieli NFL, Khan przez lata marzył o zostaniu trzykrotnym mistrzem burmistrza w college’u na Florydzie i Ohio. Skłonił go do przejścia na emeryturę w styczniu. (Rzecznik Khana odmówił komentarza w tej sprawie.)

Jednak uporczywe publiczne komentarze burmistrza obwiniające zawodników i trenerów za sezon 2-10 tylko potęgowały frustrację w budynku z powodu jego surowej, a czasem przygnębiającej postawy – styl, który wielu widzów uważa, że ​​nie sprawdza się w NFL. Zanim Jaguary go zatrudniły.

Wstępowanie niedziela Podczas wizyty w Tennessee Jaguary przegrały cztery mecze z rzędu przez siódmy tydzień z rzędu i średnio w tym przedziale zdobywały zaledwie 10,7 punktu na mecz. Jeden z ich najlepszych graczy, uciekający James Robinson, Wykonałem ławkę w pochmurnych warunkach w zeszłym tygodniu. Rozgrywający franczyzy Trevor Lawrence – Flash pokazuje, dlaczego Jacksonville wybrał go na pierwsze miejsce w kwietniowym drafcie – Ukończył zaledwie 58% podań na 2514 jardów z 9 przyłożeniami i 10 przechwytami.

Jaguary nie chciały go zwolnić we wrześniu po burmistrzu Zespół został w Ohio zamiast wracać samolotem do domu Po 4. tydzień porażka z drużyną bengalską, Młoda kobieta, inna niż jego żona, tańcząca blisko jego kolan w barze, została przyłapana tylko na wirusowych filmach, podają źródła, dodając, że burmistrz nie poprawił jego postawy.

Źródła podają tylko ostatnie dwa tygodnie:

  • Odbiorca Marvin Jones – Jeden z najbardziej szanowanych i łagodnych graczy w szatni – Rozzłoszczony publiczną i osobistą krytyką grupy odbiorcy przez burmistrza, opuścił obiekt, dopóki inni pracownicy nie wdali się w zaciekłą kłótnię z burmistrzem, każąc mu wrócić . Podczas treningu.
  • Podczas spotkania sztabowego burmistrz dał surowy komunikat, że zwycięzca i jego asystenci przegrali, poinformował wielu o treści spotkania i zmusił każdego trenera do indywidualnej obrony, aby wyjaśnić, kiedy wygrali. Ich życiorysy.
  • W przeciwieństwie do swoich publicznych oświadczeń, że było to związane z kontuzją, burmistrz nakazał Robinsonowi, aby został ławce po potknięciu na otwartym jeździe w zeszłym tygodniu. 37-7 Przegrana na drodze do Baranów, a następnie trener obrońców Bernie Burmaley uniemożliwił Robinsonowi ponowne wejście do gry. Carlos Hyde (Który grał dla burmistrza w stanie Ohio) Bądź na bieżąco. Robinsonowi pozwolono wrócić pod koniec drugiej kwarty po tym, jak Lawrence zapytał burmistrza o nieobecność Robinsona. (W tym tygodniu rozmawiałem z dziennikarzamiLawrence powiedział: „James jest jednym z naszych najlepszych graczy. Musi być na boisku. Rozmawialiśmy o tym. Czujemy, że jesteśmy w dobrym miejscu. Cała drużyna jest w porządku”. )
READ  Nuolstrala Kawiarnia / Nuosis

Wielu graczy Jaguara wyraziło swoją frustrację po tym meczu zawodnikami Rams, mówią źródła, powtarzając ogólną skargę, że burmistrz – który nie ma wcześniejszego doświadczenia w NFL – nie traktuje ich jak dorosłych. Spotkanie personelu odbywa się według wzorca napiętej komunikacji między burmistrzem a jego doradcami. Źródła podają na przykład, że po rozpoczęciu poprzedniego sezonu od serii porażek burmistrz powiedział asystentom, że niektórzy z nich nie przejdą na drugi rok, jeśli drużyna nie zacznie od razu wygrywać.

Z różnych powodów, od czasu przybycia burmistrza w styczniu, pojawiły się dochody z personelu. Chris Doyle, wybrany przez burmistrza trener siły i kondycji Zrezygnował pod presją w lutym Skupiono się ponownie na zarzutach rasistowskich komentarzy, które doprowadziły do ​​porozumienia Doyle’a o secesji na Uniwersytecie Iowa w 2020 roku. Koordynator Komisji Specjalnej Brian Schneider wyjechał w maju z powodów osobistych i nie wrócił. Dyrektor naczelny burmistrza, Fernando Lovo, opuścił zespół w zeszłym miesiącu, by wrócić na Uniwersytet Teksasu. Według strony internetowej College Sports and Recruitment, trener Tight Ends Tyler Bowen ma zostać koordynatorem ataku w Virginia Tech. On3.com. Oczekuje się dalszych zmian kadrowych, mimo założenia, że ​​burmistrz zostanie po sezonie.

Popełniono również inne błędy. W lipcu NFL Ukarano Jaguarów 200 000 $ i 100 000 $ burmistrza za złamanie zasad w zorganizowanych zajęciach grupowych i otagowanie zespołu na dwa dni OTA w 2022 roku. We wrześniu Stowarzyszenie Graczy NFL Ogłoszono rozpoczęcie śledztwa Po tym, jak burmistrz zgodził się z dziennikarzami, grupa zmieniła status szczepień na decyzję o redukcji. (Stan tego dochodzenia nie jest jasny; Spośród 24 wyciętych graczy 23 było zaszczepionych.)

Oczywiście były też październikowe filmy wirusowe, które kręcono przez kilka następnych dni 24-21 Porażka z Bengalem spadła do Jacksonville 0-4. Burmistrz Publicznie i przeprosiny dla zespołu, Powiedział graczom kilka dni później, że pił za dużo i zachowywał się jak „głupi idiota”. Khan wypuścił trochę zakłopotania Oświadczenie poparcia dla burmistrzaNazywając jego zachowanie „niewybaczalnym” i dodał: „Doceniam żal Urbana i mam nadzieję, że to jest uczciwe. Teraz musi odzyskać nasze zaufanie i szacunek. Wierzę”.

READ  Kontrakty terminowe na akcje są nieco wyższe po drugiej z rzędu negatywnej sesji

Jaguary faktycznie wygrały dwa z kolejnych czterech meczów, tracąc prawa do 20 gier i oddając swoje prawa burmistrzowi. Pierwsza wygrana w NFL – Over the Dolphins w Londynie 17 października – Before Bills Stunning, 9-6, Trzy tygodnie później. Ale im się to nie udało, a oznaki postępu zbladły. Wraz z Lawrence – wysokiej klasy trenerem, który miał sprowadzić fanów z powrotem na TIAA Bank Field, Jaguary zajmują obecnie 30. miejsce w NFL.

Khan dorobił się fortuny w branży zderzaków samochodowych, z biegiem czasu ucząc się wartości procesów budowlanych i zastosował tę mentalność do własności NFL. Pomimo rekordu 14-48 Bradleya w młodym, zrestrukturyzowanym zespole, utknął z trenerem Gusem Bradleyem przez czwarty sezon. Następca Bradleya, Doug Marron, przetrwał cztery pełne sezony, prowadząc Jaguary do meczu o mistrzostwo AFC po sezonie 2017, ale skończył przed nim 23:43. rozwiązanie stosunku pracy Po ostatnim sezonie.

W październiku Khan zastąpił Iana Rapoporta z NFL Network Insider z pierwszym zwycięstwem Jaguara w połowie października. Jest zaufanie do burmistrza „absolutnie” Dalej rozszerzył swój raport o filmy.

– Myślę, że to jest piłka nożna NFL – powiedział Conn. „Zawsze jesteś na scenie. Musisz być całkowicie świadomy siebie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *