Megan Markley i książę Harry spotykają się z Kate Middleton w Londynie podczas 70-letniego panowania Marka Queensa

அரசகுலவாதி Daily Beast Newsletter dla wszystkich rzeczy królewskich i rodziny królewskiej. Rejestracja Tutaj Odbieraj go w swojej skrzynce odbiorczej w każdą niedzielę.

Książę Harry i Megan Markle zebrali się w Londynie w czwartek rano z Kate Middleton i innymi członkami rodziny królewskiej, aby obejrzeć paradę urodzinową królowej, najbardziej oczekiwany moment w królewskiej historii po dwóch latach poważnych zarzutów pary przeciwko rodzinie Harry’ego.

Jednak nie od razu widziano ich w telewizyjnej wersji wydarzeń.

Mówi się, że kalifornijska para mądrze przyjechała samochodem ze swoimi dziećmi na paradę kawalerii w Londynie, w przeciwieństwie do niektórych członków rodziny, którzy przybyli publicznie w powozach konnych.

Troje dzieci Williama i Kate, książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Louise, przybyło królewskim rydwanem z matką i macochą Camillą. George został później znaleziony na balkonie pokoju zwanego gabinetem generała majora, ale Harry i Megan oraz ich dzieci byli poza zasięgiem wzroku w miarę postępu postępowania.

Kamery telewizyjne nie sfilmowały ich przybycia i chociaż uroczystości rozpoczęły się o 11 rano, nie były jeszcze pokazywane na brytyjskich ekranach telewizyjnych, chociaż źródła pałacowe już potwierdziły, że Harry, Megan i ich dwoje dzieci będą tam.

Para odbywa pierwszą wspólną podróż do Wielkiej Brytanii od czasu przybycia do Londynu w środowe popołudnie po opuszczeniu królewskiego życia do Stanów Zjednoczonych. Gest kompromisu.

Wcześniej informowano, że Harry i Megan nie pojawią się na balkonie Pałacu Buckingham, ale w środę wieczorem ujawniono, że Harry i Megan będą obserwować przebieg obrad z biura wojskowego z widokiem na plac apelowy Whitehall, na którym odbędzie się tradycyjne wydarzenie. , W drugiej rodzinie królewskiej.

Kiedy książę William dołącza do swojego ojca, księcia Karola na placu apelowym, Kate, Camila i książę Edward oraz jego żona Sophie mieli oglądać wydarzenie z uroczystej sali wojskowej – z Harrym i Meghan.

READ  Indonezja obchodzi 618. rocznicę nawigatora z chińskiej dynastii Ming, Zheng He Semarang-Xinhua

Po nabożeństwie w dniu Commonwealth Day w Opactwie Westminsterskim w marcu 2020 r. wierzono, że po raz pierwszy Meghan była w tym samym pokoju, odkąd William i Harry całkowicie zignorowali Harry’ego i Meghan.

Co najmniej dwóch protestujących, z których jeden miał na sobie fałszywą koronę, zostało odciągniętych przez policję, gdy próbowali zakłócić pierwsze minuty parady urodzinowej królowej. Wyskoczyli z tłumu i przed odzianymi na czerwono żołnierzami maszerującymi po The Mall, głównej ceremonialnej ulicy Londynu, wkrótce po rozpoczęciu akcji o godzinie 10, jeden został ukoronowany, a drugi ukoronowany. Redystrybucja ziemi królewskiej.

Żołnierze nie złamali stopnia, a jeden z protestujących omal nie został zdeptany.

Książę William i Kate powiedzieli dzisiaj, że „nie mogą się doczekać świętowania Platynowego Jubileuszu Królowej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *