Lost Ark nie zwiększy pojemności serwera Europe Central • Eurogamer.net

AKTUALIZACJA 22.02.22: Firma Amazon Games zareagowała na rozczarowanie graczy pojemnością serwera Lost Ark.

W oświadczeniu przesłanym do Eurogamer potwierdził, że serwer Europe Central nie odnotuje zwiększonej pojemności, ale nowo utworzony serwer Europe West zmniejsza przeciążenie. Poniżej oświadczenie w całości:

„Zagubiona Ark stała się bardziej popularna, niż kiedykolwiek mogliśmy się spodziewać, skalując się do 800 tys. jednoczesnych graczy w 17 minut i 1,3 mln w ciągu 24 godzin. Jest to równowaga w dostarczaniu wspaniałych gier na nowe terytoria – nowy wzrost popytu może również przynieść nowe, nieprzewidziane wyzwania. Biorąc pod uwagę złożoność systemów, które muszą ze sobą współpracować, zwiększenie pojemności w centrum danych „Europa Central” nie wchodzi w grę. Zamiast tego Smilegate i Amazon Games nawiązały współpracę, aby wdrożyć nowe centrum danych dla europejskich graczy w zaledwie pięć dni – „Europa Zachodnia” – w odpowiedzi na zapotrzebowanie regionalne. Dla dalszego wyjaśnienia, terminy „Europa Środkowa” i „Europa Zachodnia” są nazwami konkretnych centrów danych i nie odnoszą się do regionu geograficznego Europa .

„Od otwarcia cztery dni temu nowe centrum danych „Europa Zachodnia” mieści obecnie prawie 20 procent naszych europejskich graczy i rośnie z każdym dniem. Wiemy, że czasy kolejek są bardzo frustrujące dla naszych graczy i zachęcamy, aby to zobaczyć Nowe centrum danych zmniejszyło już szczytowe kolejki o 48 procent. Uważnie monitorujemy tę liczbę, stale pracując nad dalszą skróceniem czasu kolejek”.

ORYGINALNA HISTORIA 21.02.22: Lost Ark nie będzie dalej zwiększać pojemności swoich serwerów Europe Central.

Europejscy gracze nowego MMO ARPG doświadczają długich kolejek od premiery.

W nowy wpis na bloguzespół programistów gry przyznał się do problemów, ale potwierdził, że nic nie mogą zrobić.

„Wiemy, że gracze wciąż mają do czynienia z długimi kolejkami w Europie” – wyjaśnił post na blogu. „Region Europe Central jest w pełni wykorzystany i niestety nie ma możliwości zwiększenia liczby graczy na świecie w Europe Central. Dodanie większej liczby serwerów nie jest możliwe ze względu na złożoność wszystkich systemów, które muszą ze sobą współpracować”.

READ  Stany Zjednoczone przejmują jacht należący do oligarchy, który ma bliskie powiązania z Putinem

ten Utworzono serwer Europa Zachodnia aby uwzględnić popularność gry. Jednak obecnie nie ma funkcji transferu serwerów, co oznacza, że ​​ten nowy serwer jest tylko opcją dla nowych graczy lub tych, którzy chcą stracić swoje postępy.

„Zdecydowanie słyszymy prośbę o funkcjonalność transferu serwerów i dokładnie zbadaliśmy nasze możliwości” – czytamy w poście na blogu. „Ta natychmiastowa funkcja nie istnieje obecnie w Lost Ark. Ta usługa właśnie została wprowadzona w Korei i jest cotygodniowym procesem wsadowym, który wymaga konserwacji. Nie obsługuje również funkcji międzyregionalnych. Dlatego niestety nie jest to opłacalna opcja … w tym momencie dla wersji zachodniej – ale nie spoczniemy, dopóki nie wyczerpiemy wszystkich opcji.”

Trwają również prace nad dalszymi ulepszeniami.

Konserwacja została przeprowadzona na serwerach Europe Central w weekend, aby poprawić matchmaking, kluczową funkcję, z którą wielu miało problemy.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz obsługę plików cookie, aby wyświetlić.

Rozsyłanie spamu na czacie przez sprzedawców złota zostanie zbanowane, ponieważ zespół pracuje nad ulepszeniem narzędzi do moderowania w grze. Wprowadzono również zmiany mające na celu zapobieganie nieuczciwym zakupom, w tym system śledzenia legalności konta gracza i ograniczenie dziennych zakupów na konto.

Wreszcie, priorytetem są ciągłe poprawki błędów w dobieraniu graczy i problemów ze stabilnością sklepu.

„Dziękujemy za cierpliwość, gdy pracujemy nad tymi problemami z okienkiem startowym. Wasze opinie i raporty o problemach są niezwykle pomocne i cenione, ponieważ nadal pracujemy nad tym, aby Lost Ark był jak najlepszy”.

READ  Blokada „Konwoju Wolności” na granicy kanadyjsko-amerykańskiej powoduje „prawdziwą szkodę”, ostrzega Trudeau

Lost Ark, darmowa gra MMO Smilegate, która została sprowadzona na Zachód przez Amazon Games, okazała się niezwykle popularna w pierwszych tygodniach dzięki drugi najwyższy szczyt na Steamie w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *