LA Pursuit – Kierowca rezygnuje z odbioru SUV-a w NBC Los Angeles

Kierowca uszkodzonego pickupa porzucił pojazd i wsiadł do SUV-a w piątek podczas dwugodzinnego pościgu ulicami i autostradami w pobliżu LAX i kilku społeczności w południowym Los Angeles.

Urzędnicy poinformowali, że kierowca jest poszukiwany w związku z usiłowaniem zabójstwa. Szczegóły zbrodni nie były od razu dostępne.

Pościg rozpoczął się około południa w rejonie 99th Street i Avalon Boulevard w południowym Los Angeles i ostatecznie wjechał do Westchester. Pickup z co najmniej jedną postrzępioną oponą przewrócił samochody na skrzyżowaniu w pobliżu lotniska.

Pickup wyjechał spod wiaduktu, a po przecznicy kierowca wysiadł z pickupa i wsiadł na tył zaparkowanego na ulicy SUV-a. Następnie SUV wystartował z kierowcą na tylnym siedzeniu.

Dwie inne osoby wysiadły z pickupa, ale nie weszły do ​​SUV-a.

Pościg był kontynuowany linią patrolowych SUV-ów przez kilka społeczności w południowym Los Angeles. W pewnym momencie uszkodzeniu uległa tylna opona SUV-a.

Pościg zakończył się zatrzymaniem jednej osoby w dzielnicy West Carson. Nie było od razu jasne, czy mężczyzna był podejrzany o usiłowanie zabójstwa.

W sumie policja zatrzymała cztery osoby.

READ  Prabowo-Kibron zapowiada kontynuację programów opieki społecznej, jeśli zostanie wybrana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *