Kontrakty terminowe na akcje spadają przed kluczowymi sierpniowymi raportami o zatrudnieniu

Kontrakty terminowe na amerykańskie akcje pozostały bez zmian w piątek rano, gdy inwestorzy czekali Raport o najważniejszych zadaniach za miesiąc sierpień Dostarczy to więcej informacji o stanie gospodarki i określi tempo przyszłych podwyżek stóp procentowych Rezerwy Federalnej.

Średnie kontrakty terminowe na kontrakty terminowe Dow Jones spadły o 38 punktów. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,2%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 straciły 0,3%.

Dow i S&P 500 przełamały czterodniową serię przegranych w sesji przed początkiem września. Nasdaq Composite spadł, odnotowując pierwszą pięciodniową stratę od lutego, obciążoną spadkiem akcji półprzewodników.

Wszystkie trzy główne średnie zakończyły tydzień niżej po spadkach w ostatnich dniach sierpnia, osiągając swój trzeci ujemny tydzień z rzędu. Gołębie komentarze urzędników Rezerwy Federalnej zaważyły ​​na akcjach, sygnalizując, że podwyżki stóp procentowych prawdopodobnie nie zatrzymają się w najbliższym czasie. Teraz handlowcy obserwują, czy akcje mogą powrócić do czerwcowych minimów, zwłaszcza że wrzesień był historycznie złym miesiącem dla rynku.

„Półdniowy rajd, zanim jutro otrzymamy numer pracy, oznacza, że ​​ludzie nie chcą być gorsi przez ostatnie kilka dni”, powiedział CNBC Brian Kelly, założyciel BKCM LLC. „Szybkie pieniądze.”

Zapasy sprzedawcy Lululemon W handlu przedrynkowym wzrósł o prawie 10% Podaje wyniki kwartalne, które przewyższają oczekiwania Wall Street.

READ  Minister dokonuje przeglądu planów rozwoju w Bangkoku w środkowej Papui

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *