Kontrakty terminowe Dow Jones: Zawieszony wzrost na giełdzie; W pobliżu Tesli, Google, punktów zakupu meta linii trendu

Kontrakty terminowe Dow Jones i S&P 500 zmieniły się nieznacznie w ciągu nocy, podczas gdy kontrakty terminowe Nasdaq nieznacznie wzrosły. Zwyżka na giełdzie została we wtorek w dużej mierze zawieszona po bieganiu przez poprzednie cztery sesje. We wtorek liczba nowych przypadków rządowych przekroczyła milion, ale szczepionki i łagodne infekcje omega-3 powstrzymały zgony.
X.Udostępnianie meta, Tesla (DSLA), Pionierskie zasoby naturalne (PXD), Spódnica (Spódnica) I rodzic Google listy (Google) Wszyscy handlują wokół Linia trendu Kup punkty.

Trend Lines może zapewnić wczesne zapisy dla akcji, co zapewnia techniczny punkt oporu. Można je narysować na blatach, które zapadają się w piwnicę, łamiąc nachylenie rączki lub wracając do 50-dniowej linii lub innej kluczowej pozycji po pociągnięciu. Z wyjątkiem akcji Tesli, wszystkie te nazwy mają linie trendu, które są stosunkowo blisko linii 50-dniowej, co daje im kolejny powód do rozważenia.

Meta platformy (pełne wyżywienie) Kiedy akcje Tesli, Google, Chaya i PXT napotykają opór wokół tych danych wejściowych, ich trend jest wyraźnie powyżej linii.

Tesla Stock i Google są w ruchu Tabela liderów IBD. Działa Google Stock Długoterminowi liderzy IBD. Tesla ma zapasy IBD 50.

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones o niskiej i rozsądnej wartości. Kontrakty terminowe na S&P 500 były równe. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,15%.

Przyszłość ropy naftowej nieznacznie wzrosła w ciągu nocy. Według danych opublikowanych przez U.S. Petroleum Corporation we wtorek, rezerwy ropy naftowej w USA spadły w ostatnich tygodniach o 3,1 miliona baryłek. Energy Information Administration opublikuje oficjalne dane dotyczące zapasów i produkcji ropy naftowej i rafinowanej w środę rano.

Pamiętaj, że akcja jest z dnia na dzień Gołąb przyszłości Gdzie indziej nie ma potrzeby przekładania tego na kolejny regularny handel prawdziwy Giełda Papierów Wartościowych Sesja.


Dołącz do ekspertów IBD podczas badania akcji, które mogą działać na rajdzie giełdowym na IBD Live


Koronawirus wiadomości

Liczba ofiar korony na całym świecie osiągnęła 283,16 miliona. Zgony Covit-19 sięgają 5,43 miliona.

READ  2022 Dynasty Fantasy Football Rookie Drafts: Jak i gdzie wybrać pakiet do biegania

Przypadki wirusa koronowego w Stanach Zjednoczonych osiągnęły 54,14 miliona, z ponad 841 000 zgonów.

Nowe przypadki koronawirusa po raz pierwszy usunęły 1 milion 28 grudnia, osiągając 1,2 miliona. Sprawy rządowe osiągnęły szczyt w Stanach Zjednoczonych. Jednak liczba przyjęć do szpitala nie odnotowała gwałtownego wzrostu, a liczba zgonów nie wzrosła. Szczepionki kredytowe, przeszłe infekcje i łagodny wariant omega.

Rajd na giełdzie

Boom giełdowy miał mieszaną sesję. Dow Jones Industrial Average wzrósł we wtorek o 0,3% Handel na giełdzie. Indeks S&P 500 spadł o 0,1%. Związek Nasdaq spadł o 0,6%. Małe spółki Russell 2000 wycofały się o 0,6%.

Zwroty z 10-letnich obligacji skarbowych wyniosły 1,48%, notując na 200-dniowym poziomie. Ropa w USA wzrosła o 0,5% do 75,98 USD za baryłkę.

Pośrodku Najlepsze ETF-y, Innowator IBD 50 ETF (FFTY) Innovator IBD Breakout Opportunities ETF (m.in.ŁódźZmniejszona o 0,3%. iShares Extended Technology-Software Industry ETF (IGV) i wektory VanEck Semiconductor ETF (SMH) Oba spadły o 1%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) Spadł o 0,75% i Global X US Infrastructure Development ETF (ChodnikZwiększona o 0,1%. Fundusz ETF Global Jets w USA (JETSZwiększona o 0,6%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB0,3% wyższa. Wybór energii SPDR ETF (XLE) 0,1% niższy, składnik zapasów PXD. Badanie finansowe SPDR ETF (XLF) Był tuż powyżej progu rentowności. Opieka zdrowotna Wybrane sektorowe finansowanie SPDR (XLVSpadł 0,3%.

Reprezentuje bardziej spekulacyjne akcje spółek giełdowych, ARK Innovation ETF (ARKKSzczelina 1,8% i ETF ARK Genomics (ARKG) Tesla nadal zajmuje pozycję nr 1 w łącznej liczbie 2,1% ETF-ów ARK Invest.


Pięć najlepszych chińskich akcji do obejrzenia


Akcje w liniach trendu

Meta Platforms, wcześniej Facebook, wzrósł o 4 centy do 346,22, rezygnując z zysków w ciągu dnia. W poniedziałek akcje FB wzrosły o 3,3% do 347,87, wracając z podatków 50-dniowych i 200-dniowych. Wybił się powyżej linii trendu rozpoczynającej się na początku września z punktem odpowiadającym 344,46. Akcje meta są nadal blisko tych poziomów, a krótkoterminowy szczyt z 22 listopada wynoszący 353,83 jest kolejnym potencjalnym obszarem oporu. Akcje FB są dalekie od oficjalnych Kup punkt 384.43.

READ  Aby zwiększyć konkurencyjność, w Indonezji wybudowano 2800 km płatnych dróg

Akcje PXD spadły o 1,1% do poziomu 183,72, ledwo utrzymując swój 50-dniowy poziom. Akcje spadły po tym, jak znalazły się na szczycie linii trendu w ciągu dnia. Czołowe akcje wzrosły o 3,2% do 185,77 w poniedziałek i odbiły swoje 50-dniowe maksimum, ponieważ ceny ropy naftowej podniosły kilka łupków. Akcje PXD mają oficjalny punkt kupna 196,74.

Akcje Google spadły w poniedziałek o 0,8% do 2933,74. Akcje GOOGL mają Płaska podstawa 3 019,43 Kup punkt, według Rynek Smith.

Akcje Chaya spadły o 0,9% do 330,19, wokół linii trendu. W poniedziałek kurs wzrósł o 2,9% do poziomu 333,05, odrabiając straty z linii 50-dniowej, a kilka spółek ciężarowych przeszło na wyższy bieg. Akcje Saia odbiły się mocno od najniższego poziomu z 20 grudnia, wynoszącego 288,23. Po tym tygodniu powinna mieć odpowiednią platformę z punktem zakupu 365,60.

Tesla Intraday spadła o 0,5% do 1,088,47 po osiągnięciu 1,119. Wzrósł przez cztery dni, o 22% do 1093,24, odbudowując linię 50-dniową i oscylując wokół linii trendu. W idealnym przypadku kolba TSLA uformuje uchwyt i odetchnie. Jednak zdecydowany ruch powyżej dziennych szczytów we wtorek zapewni wyraźne przełamanie linii trendu. Akcje Tesli to Podwójna podstawa Z punktem skupu 1202.05.

CEO Elon Musk zakończył we wtorek swój obecny plan sprzedaży akcji TSLA.

Analiza rajdów rynkowych

Wzrost na giełdzie został wstrzymany we wtorek, Nasdaq Dec. Nieco niżej po wzroście 1000 punktów od 20. do końca poniedziałku. Rekord S&P 500 osiąga szczyt, gdy Nasdaq i Dow Jones są blisko.

Russell 2000 przywrócił swój 200-dniowy skład we wtorek rano, ale potem się wycofał. Odzwierciedla to ogólną szerokość rynku – poprawioną w ciągu ostatniego tygodnia, ale przed nami jeszcze długa droga.

Przegrani wyprzedzili zwycięzców prawie 2 do 1 na Nasdaq. Nowe maksima na NYSE i Nasdaq przekroczyły nowe minima.

Zawieszenie rynku pod koniec roku pozwoli spółkom skonsolidować ostatnie zyski, być może ustanawiając nowe wejścia na 2022 r. do większych podmiotów i generując ogólne zwroty. Akcje takie jak Tesla czy Google byłyby jeszcze lepsze na przełamaniu linii trendu po uderzeniu w opór przez kilka dni. Oczywiście tylko dlatego, że zapasy stawiają opór, nie oznacza to, że uderzają.

READ  Możliwość wykorzystania e-portfela do kupowania głosów: Bawazlu

Zapasy transportowe i transportowe są wiodącymi sektorami, zwłaszcza że wzrost rynku jest pozytywnym znakiem, ponieważ dobrze mierzy się z falą Omigron Govt. Nazwy chipów i domów są również mocne. Dziedzina medyczna jest od kilku tygodni wiodącą dziedziną. Zapasy energii odnawiają się. Oprogramowanie nadal wydaje się być ogólnie uszkodzone, ale kilka z nich działa lepiej.


Czas na rynku dzięki strategii marketingowej ETF firmy IBD


Co zrobić teraz

Niedawny czterodniowy wzrost pozwolił kilku spółkom na zakup punktów w ciągu ostatnich kilku sesji, co daje możliwość zwiększenia ekspozycji. Kilka dodatkowych punktów kupna przebiło się we wtorek.

Jeśli w ciągu ostatnich kilku dni dodałeś już znaczące rewelacje, możesz poczekać do nowego roku. Nie ma potrzeby podejmowania ogromnych nowych wyzwań w środowisku o małej objętości. Początek nowego roku będzie szczęśliwy. Ale gwałtowna porażka wywołana sprzedażą podatków nie powinna być niespodzianką.

Pracuj nad swoimi listami obserwowanych. Zrób zróżnicowaną listę potencjalnych zwycięzców. Nowy rok zapewni szanse na większe zyski niż ostatnie trzy dni 2021 roku.

Według Wielkie zdjęcie Każdego dnia kierunek rynku oraz wiodące akcje i sektory muszą być spójne.

Obserwuj Eda Carsona na Twitterze @IBD_ECarson Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Dlaczego to narzędzie IBD ułatwiach Dla najlepszych zapasów

Chcesz szybko zarobić i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

IBD Digital: otwórz listy akcji premium, narzędzia i analizy IBD już dziś

Pięć najlepszych akcji Dow Jones w 2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *