Knicks przystępują do rozmów handlowych Donovana Mitchella

The Jazz I bibeloty Trio rozpoczęło dyskusje na temat możliwego handlu na wysyłanie NBA All-Star Donovana Mitchella do Nowego Jorku, podają źródła Atletyczny.

Josh Mitchell prowadził rozmowy z kilkoma zespołami na temat umowy, ale Knicks pojawili się w centrum uwagi w ciągu ostatnich kilku dni, podają źródła. Obie strony omawiały umowę w ciągu ostatnich 24 godzin, podały źródła.

Do wykorzystania w pakiecie, Knicks mają osiem przyszłych typów do pierwszej rundy — cztery własne i cztery zdobyte w wyniku wymiany. Nowy Jork zaopatrzył się również w młodych graczy, takich jak Quentin Grimes Uważa się, że Utah jest zainteresowany, podają źródła.

Jazz zamknęli swoje okno tytułowe NBA w zeszłym sezonie serią sześciu porażek Dallas Mavericks W pierwszej rundzie play-offów nacisk kładziony jest na pozyskiwanie draftów i młodszych graczy, którzy mają kontrakty na poziomie debiutantów. Źródła podają, że Jazz udostępnili wszystkich swoich starszych graczy w rozmowach handlowych i obecnie nie mają na liście nietykalnych. Gwardia Patricka Beverleya, Malik Beasley I Jordan Clarkson W ostatnich tygodniach śledziły go drużyny z całej ligi.

Po przeboju Rudy Gobert Handluj do Minnesoty Po obejrzeniu czterech rund wysłanych do Utah, Jazz mają 11 wyborów w pierwszej rundzie draftu do 2029 roku i wydają się być przygotowani, aby uzyskać więcej w kontrakcie Mitchella na rozpoczęcie pełnej przebudowy w nowej erze pod kierownictwem dyrektora generalnego Danny’ego Ainge i Chiefs. Trener Will Hardy. Projekt wynagrodzenia wydaje się być celem potencjalnej transakcji.

„Jesteś ponad linią, żadnych draftów, nasza drużyna przegrała w pierwszej rundzie” Ainge powiedziała w sobotę. „To nie jest dla nas zabawne. Chcemy, aby było to zabawne dla naszych fanów i naszych graczy, ale przez ostatnie kilka lat nie mieliśmy zbytniej elastyczności, aby zrobić cokolwiek.

Miami Wyraził również zainteresowanie Mitchellem, ale tylko dwóch graczy pierwszego rzutu mogło być wymienianych i potencjalne centrum. Bohater Tylera, kwalifikujące się do przedłużenia. Z tego powodu Heat może potrzebować wymienić trzecią drużynę, aby dać Jazzowi rekompensatę, której potrzebują, aby poczuć się wystarczająco zmotywowaną, by wymienić Mitchella.

READ  Język urzędowy UNESCO wyprodukowany w Indonezji

The Knicks nie mają tego problemu, głównie ze względu na nocne ruchy draftowe. Mają kapitał draftowy, a młodzi gracze Jazz muszą włączyć się do rozmowy handlowej. Nowy Jork jest zmotywowany, aby dostarczyć jazzowi niezwykłą kolekcję. Ale źródła mówią, że Knicks obawiają się oddania sklepu na rzecz Jazzu. Chcą odejść od potencjalnej umowy z front-endowym talentem i głębią, która powinna być czynnikiem podczas Konferencji Wschodniej.

Dla The Knicks istnieje ogromne zainteresowanie talentem i liderem takim jak Mitchell, który ma cechy, aby stać się twarzą marki i gwiazdą w Nowym Jorku. Mitchell urodziła się w Elmsford w stanie Nowy Jork i często spędza wakacje w okolicach Nowego Jorku. Spekuluje się, że trzy najjaśniejsze gwiazdy NBA będą celami dla Knicks od czasu, gdy prezes operacji koszykarskich Leon Rose przejął władzę w marcu 2020 r.: Mitchell, MinnesotaMiasta Carl-Anthony i Fenikss Devin Booker.

Teraz Knicks są gotowi poważnie ścigać Mitchella. Stephen Marbury, który dorastał na Coney Island, pochodzi z długiej rodziny gwiazdorskich graczy i będzie najbardziej rozpoznawalną gwiazdą, jaką Knicks mieli od czasu zdobycia tytułu miasta w Madison Square Garden w liceum.

Utah od dawna wyraża chęć spróbowania budowania wokół Mitchella. Poprzeczka Utah do handlu Mitchellem jest wysoka, a według źródeł ligowych cena wywoławcza była rzeczywiście wysoka we wczesnych dyskusjach.

(Zdjęcie: Donovan Mitchell: Sarah Stier/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *