Katie Britt wygrywa prawybory do Senatu Republiki Alabamy

Rich McCormick bierze udział w 6 czerwca 6 czerwca w kongresowej debacie wyborczej w okręgu wyborczym w Gruzji. (Brian Anderson / Basen / AB)

Rich McCormick, lekarz z izby przyjęć i emerytowany żołnierz piechoty morskiej, Wygra jako kandydat Republikanów VI Kongres Okręgu Gruzji, dla projektów CNN.

McCormick, który otrzymał kilka głosów w prawyborach 24 maja, zmierzył się we wtorek z prawnikiem Jake’em Evansem w drugiej turze wyborów do dzielnicy Metro Atlanta. Chociaż Evans skorzystał z aprobaty byłego prezydenta Donalda Trumpa, nie poczynił większych postępów w pokazywaniu swoich 24% w prawyborach.

W międzyczasie McCormick otrzymał wsparcie od innych, w tym bata House Minority Whip Steve’a Scalisa z Partii Republikańskiej oraz wsparcie PAC dla Club for Growth. Był także wiodącym fundraiserem w branży, przynosząc ponad 3 miliony dolarów, prawie dwukrotnie więcej niż Evans.

Pomimo braku poparcia byłego prezydenta, McCormick rywalizował jako konserwatysta w stylu MAGA.

To druga próba McCormicka w Kongresie. W 2020 roku przegrał z demokratką Caroline Bordeaux w sąsiedniej dzielnicy VII Kongresu. Po przeprojektowaniu zgodnie ze spisem i przekształceniu części starego 7. Dystryktu w nowy 6. Dystrykt McCormick rozpoczął poszukiwania korzystnego miejsca dla Partii Republikańskiej. (Obecna członkini 6. Lok Sabha, demokratka Lucy Macbeth, pokonała w zeszłym miesiącu Bordeaux, by reprezentować nową Siódmą.)

Nowa dzielnica jest bardzo republikańska, a McCormick ma wyraźną możliwość wygrania w listopadzie.

READ  Wersja próbna Johnny'ego Deppa NA ŻYWO: Najnowsze wieści z bitwy o zniesławienie z Amber Heard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *