Pierwotne wyniki z Georgii, Alabamy, Wirginii i DC

Wtorkowe wybory przygotowały również grunt pod kilka głównych wyścigów domów w Wirginii i Georgii. W Waszyngtonie burmistrz Muriel Bowser wygrał demokratyczne prawybory i ma szansę wygrać trzecią kadencję.

Oto cztery dania na wynos z wtorkowej prawybory i drugiej tury w Alabamie, Georgii, Wirginii i Waszyngtonie:

W ciągu ostatnich kilku tygodni gubernator Brian Kemp i sekretarz stanu Brad Raffensberger, dwaj główni republikańscy kandydaci wspierani przez Trumpa, który wciąż chwieje się po swoich kłamstwach o odrzuceniu jego kłamstw na temat fałszerstw wyborczych w 2020 roku, zostali nominowani przez GOP Gruzji wyborców jako dwóch kolejnych kandydatów zatwierdzonych przez byłego prezydenta. Według prognoz CNN, pierwszy bieg Kongresu odbędzie się we wtorek.

Rich McCormick, lekarz z izby przyjęć i emerytowany żołnierz piechoty morskiej, pokonał kandydata Republikanów do 6. dystryktu stanu Georgia, pokonując pro-Trumpowego prawnika Jacka Evansa dla dzielnicy metra Atlanta.

Oraz Mike Collins, biznesmen i nieżyjący już przedstawiciel. Syn Mac Collinsa pokonał Vernona Jonesa, byłego Demokratę, który został demokratą za zgodą Trumpa w 10. dzielnicy Gruzji. Jones, długoletni sojusznik Trumpa, początkowo starał się wystartować w prawyborach gubernatora przeciwko Kempowi. Trump zamierzał wycofać się z tego wyścigu, torując drogę byłemu senatorowi Davidowi Bertue Kempowi do zostania rywalem pro-Trumpa, jednocześnie wspierając byłego prezydenta Jonesa w wyścigu House, który przegrał we wtorek. (Bertie przegrywa zakład z Kempem w maju.)

Mimo to, pomimo porażki preferowanych kandydatów Trumpa, jego polityczne piętno wygrało: McCormick był konserwatystą w stylu MAGA, a Collins zaakceptował wyborcze kłamstwa Trumpa.

Wspierany przez Trumpa Brytyjczyk pokonał lojalistę Trumpa Brooksa w Alabamie

Reprezentant Alabamy, Mo Brooks, większość linii Foxa w czasie największej oglądalności, otrzymał wsparcie konserwatywnych aktywistów, Sense Dead Cruise z Teksasu i Randa Paula z Kentucky. Richarda Shelby’ego.

Ale przegrał z Trumpem. Były prezydent Brooke poparł go, a następnie odwołał go, a potem wrócił do drugiej tury, gdy stało się jasne, że Britt jest pionierem.

We wtorek Brit – i Trump – Dominacja, przewidywana przez CNN.

Brooke, były dyrektor naczelny przewodniczącego Shelby’ego w Izbie Handlowej w Alabamie i sześciokrotny kongresmen oraz członek Hard-Line House Freedom Caucus, znalazła się na szczycie stanowej listy majowej. Aby przejść do przepływu.

READ  Aktywiści klimatyczni blokują start prywatnych odrzutowców na lotnisku Schiphol

Mocny występ Brooksa w zeszłym miesiącu był zaskakujący. Trump powiedział, że cofnął swoją zgodę, ponieważ Brooks wezwał republikańskich wyborców, aby przeszli wybory w 2020 r. i skupili się na 2022 i 2024 r. – śmiertelnym grzechu Trumpa, który nadal rozpowszechnia kłamstwa o oszustwach wyborczych w przeszłości. Ale Trump obalił także Brooksa, gdy Kongres pozostaje w tyle w referendum.

Teraz Britt walczy przeciwko Demokracie Willowi Boydowi w listopadowych wyborach w stanie głębokiej czerwieni.

Bowser jest gotowy na trzecią kadencję jako burmistrz DC

Potwierdzono, że Demokraci zostaną pierwszym burmistrzem DC, który wygra trzecią kadencję po zwycięstwie burmistrz Muriel Bowser w Waszyngtonie we wtorek.

Bowser pokonał członków rady DC Roberta White’a i Troya White’a oraz kandydata na burmistrza 2018 Jamesa Butlera. Bowser powiedział, że DC zwiększy liczebność sił policyjnych. Stolica kraju jest bardzo demokratyczna, więc prymar partii skutecznie określa zwycięzcę wyścigu burmistrzów.

Mecze rozgrywano w głównych wyścigach domowych w Wirginii i Georgii

Wtorkowe wybory przygotowały grunt dla wielu innych Konkurencyjne wyścigi domowe.

Republikanie z Wirginii wybrali stanowy senat Jana Kickensa, aby zmierzył się z demokratką Elaine Lurią w 2. dzielnicy na wybrzeżu Wirginii, przygotowując grunt pod jeden z najbardziej konkurencyjnych wyścigów House w kraju, przewiduje CNN. Kickens, który otrzymał wsparcie instytucjonalne od organizacji politycznej Super PAC i przedstawicielki Nowego Jorku Elise Stephanik oraz National Rifle Association, wraz z liderem House Minority Kevinem McCarthy, był głównym przeciwnikiem wtorkowego prawicowego biznesmena Jerome’a ​​Bella.

Teksas Sen. GOP Wirginii wybrał również inspektora hrabstwa Prince William i asystenta zastępcy szeryfa Yesley Vega, wspieranych przez Teda Cruz i żonę sędziego Sądu Najwyższego USA Clarence’a Thomasa i konserwatywną aktywistkę Virginię „Ginny” Thomas. Reprezentantka Demokratów w szeroko otwartej prawyborach Abigail Spannberger w Północnej Wirginii dla 7. Dystryktu.

Przekonania Narodowych Republikanów w 2. dystrykcie południowo-zachodniej Gruzji, reprezentowanej przez demokratę Sanforda Bishopa przez trzy dekady, ale po zeszłorocznej renowacji okazały się wysoce konkurencyjne, opierały się na 28-letnim Jeremy’m Hunt, absolwentu armii amerykańskiej. Akademia w West Point. I czarny kandydat w zróżnicowanej czarnoskórej i wiejskiej dzielnicy. Ale CNN we wtorek przewidział, że Hunt przegra z 38-letnim prawnikiem i byłym oficerem Gwardii Narodowej Georgii, Chrisem Westem.

READ  W środę wieczorem szybki pociąg Hoosh został zatrzymany na 10 minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *