Kanchar Pranovo Najlepiej opanowane tematy debaty końcowej, roszczenia grupy kampanii

Tempo.co, DjakartaRzecznik Komitetu Kampanii Narodowej Ganjar Pranowo-Mahfud Md, Aryo Seno Bagaskoro, powiedział, że kandydat na prezydenta nr 3 lepiej rozumie tematykę końcowej debaty wyborczej niż jego dwaj rywale, Anies Baswedan i Prabowo Subianto. Dzieje się tak dzięki częstym kontaktom Kanjara ze społeczeństwem, co pozwoliło mu lepiej zrozumieć problemy stojące przed społecznością.

Publiczna Komisja Wyborcza (KPU) wyznaczyła finałową debatę prezydencką na niedzielę 4 lutego 2024 r.

Seno zauważył, że dyskusja skupi się na kwestiach najistotniejszych dla opieki społecznej, kultury, edukacji, technologii informatycznych, zdrowia, zatrudnienia, zasobów ludzkich i włączenia społecznego. Plany zaproponowane przez Kanjara-Mahfuta.

„Wierzymy, że Pak Kanjar ma głębokie zrozumienie swoich tematów [upcoming] Dyskusja. Dzieje się tak, ponieważ jego zrozumienie wynika z jego doświadczenia jako dwukrotnego członka DPR (Izby Reprezentantów), a następnie przez dwie kadencje jako gubernator Jawy Środkowej” – oznajmił Seno w pisemnym oświadczeniu z poniedziałku, 29 stycznia.

Według niego Kanchar Pranovo dużo podróżował po Indonezji, aby wsłuchiwać się w potrzeby ludzi. „Całe to doświadczenie daje mu wiedzę specjalistyczną w zakresie słuchania i kształtowania polityki w codziennych kwestiach, takich jak edukacja, zdrowie i zatrudnienie. Są to ważne tematy do omówienia w debacie” – powiedział Seno.

Adil Al Hasan | pomiędzy

Wybór nauczyciela: Jak uzyskać obywatelstwo Singapuru dla Indonezyjczyków

Kliknij tutaj dostać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadają po wielokrotnych wzrostach na Wall Street

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *