Jokowi odwiedzi dziś Parvorejo, aby zainaugurować terminale autobusowe i mosty

Tempo.co, DjakartaPrezydent Joko Widodo (lub Jokowi) odwiedził dzisiaj regencję Burworejo na Jawie Środkowej, aby otworzyć obiekty użyteczności publicznej, w tym terminale autobusowe i mosty.

Biuro prasowe Sekretariatu Prezydenta w Dżakarcie poinformowało, że prezydent w towarzystwie Pierwszej Damy Iriany i małej świty wystartował helikopterem Super Puma z bazy sił powietrznych Adi Soemarmo w Boyolali około godziny 06:35 czasu lokalnego.

Po przybyciu na lądowisko dla helikopterów Sarwo Edhie Wibowo GOR cała ekipa udała się na tradycyjny targ, aby sprawdzić ceny różnych podstawowych towarów.

Następnie głowa państwa miała dokonać inauguracji czterech terminali: terminalu Purvorejo, terminalu Mendolo w regencji Wonosobo, terminalu Purboyo w mieście Madian i terminalu Patria w mieście Blitar.

Następnie uda się do Cilacap Regency, aby dokonać inspekcji zintegrowanego składowiska odpadów (TPST) paliwa pochodzącego z odpadów (RTF) w Jerukleki. Będzie sprawdzał dostawy ryżu i dystrybuował pomoc ryżową w Państwowej Agencji Logistycznej lub magazynie Pulok Kumilir.

Prezydent Jokowi przekaże także społeczeństwu certyfikaty gruntu pod Budynkiem Krytego Tenisa Pertamina Premium. Po południu był gotowy do podróży do regencji Banyumas GOR spotka się z rolnikami z całej prowincji Jawa Środkowa w Satrii po inauguracji mostów Tajum Markasana, Tajum Karangbawang i Juruk B Surakarta-Karang Anyar.

pomiędzy

Wybór nauczyciela: Świat wita rok 2024 noworocznymi krakersami i refleksjami

Kliknij tutaj dostać Najnowsze wiadomości Tempo w Google News

READ  Odbyły się targi współpracy gospodarczej i handlowej „Dwa kraje, bliźniacze parki” Chiny-Indonezja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *