Johnny Depp i Amber Heard – sprawa o zniesławienie: trwają ostateczne argumenty

Depp pozwał Hearda o 50 milionów dolarów w Washington Post z 2018 roku, w którym nazwał siebie „osobą publiczną reprezentującą przemoc domową” i twierdził, że stracił pracę. Heard pozwał o 100 milionów dolarów za zniesławienie.

Adwokat Camila Vasquez Zaczął przedstawiać ostatnie argumenty dla Deppa.

„27 maja 2016 r. pani Heard weszła na salę sądową w Los Angeles w Kalifornii, nie otrzymując żadnego zawiadomienia przeciwko panu Deppowi i wydano zakaz zbliżania się do Deppa, który uciekł przed przemocą domową z rąk pana Deppa”. powiedział Vasquez. „Dzisiaj, dokładnie sześć lat później, 27 maja 2022 r., mówimy światu, że pan Depp nie jest oprawcą i prosimy go, aby zwrócił swoje życie panu Deppowi”.

Adwokaci Hearda, Elaine Bradhoft i Ben Rottenborough, przedstawili ławie przysięgłych swoje ostateczne argumenty.

„Werdykt przeciwko Amber wysyła wiadomość, że bez względu na to, co robisz jako oprawca, zawsze musisz zrobić więcej” – powiedział Rottenborn. „Cokolwiek dokumentujesz, zawsze powinieneś dokumentować więcej. Bez względu na to, komu powiesz, zawsze powinieneś mówić większej liczbie osób. Bez względu na to, jak uczciwy jesteś w kwestii własnych i własnych niedociągnięć, powinieneś być. Ludzie zasługują, by ci wierzyć. Don nie wysyłaj tej wiadomości”.

Rottenborn powiedział, że było „więcej” faktów wskazujących, że Depp Heard był maltretowany.

Jurorzy wysłuchają 45-minutowych argumentów odmowy zamykających przed rozpoczęciem dyskusji.

Amber Heard stanie ze swoją prawniczką Elaine Bradhoft w piątek.

Sędzia Penny Ascart rozpoczęła dzień od przedstawienia ławie przysięgłych instrukcji postępowania.

„Nie powinieneś w żaden sposób opierać swojego osądu na podstawie sympatii, stronniczych spekulacji lub spekulacji” – powiedział Asgaret. „Twój wyrok powinien opierać się wyłącznie na dowodach i instrukcjach sądu. Twój wyrok powinien opierać się na znalezionych faktach i prawie, które widzisz we wszystkich tych instrukcjach”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *