Jim Cramer twierdzi, że te dwie akcje linii lotniczych są najbardziej dochodowe

Jim Cramer z CNBC zaoferował w poniedziałek dwie akcje linii lotniczych, które jego zdaniem inwestorzy powinni kupić w swoich portfelach.

„Zawsze jest gdzieś hossa, a teraz leci na wysokości 30 000 stóp. Moimi ulubionymi są te dwa najbardziej dochodowe, to wszystko [Delta Air Lines] oraz [Alaska Air Group]. Pamiętaj tylko, aby dzwonić do rejestru stopniowo w drodze w górę, ponieważ pamiętaj, że są to linie lotnicze. Mają tendencję do bycia bardzo boomem i upadkiem przemysłu, „the”Szalone pieniądze– powiedział gospodarz.

Akcje Delta spadły w poniedziałek o 0,96%, podczas gdy akcje Alaski straciły 0,19%.

Delta powiedział wcześniej w tym miesiącu oczekuje, że przychody jednostkowe w drugim kwartale wzrosną dwucyfrowo w porównaniu z sytuacją sprzed pandemii, która miała miejsce trzy lata temu. Firma spodziewa się również, że ogólna sprzedaż wzrośnie do 97% poziomów z 2019 r.

Dyrektor naczelny Ed Bastian powiedział:Skrzynka z skrzekiem„po ostatnich kwartalnych wynikach firmy, że linia lotnicza odnotowała najwyższą w historii miesięczną sprzedaż pod względem rezerwacji w marcu i że trend ten utrzymuje się w kwietniu.

„Wciąż jestem oszołomiony” – powiedział Cramer o komentarzach Bastiana.

Alaska ustanowiła rekord sprzedaży w marcu ale przycięte jego harmonogram 2% do końca czerwca ze względu na brak pilota.

„Chociaż nie są one jedną z głównych firm, jest bardzo dobrze zarządzana, wciąż ze znacznie większą liczbą turystów w porównaniu do osób podróżujących służbowo” – powiedział Cramer.

„Jedynym problemem z tymi akcjami jest to, że wszyscy wiedzą, że Alaska Air jest jednym z najsilniejszych graczy w branży, co utrudnia im dostarczenie pozytywnej niespodzianki. kwartał – dodał.

Cramer powiedział, że choć w liniach lotniczych panuje hossa, jest kilka spółek, których akcje inwestorzy powinni unikać.

„Unikałbym firm zaangażowanych w wojna licytacyjna dla Duchowe Linie Lotnicze – to jest JetBlueFrontier i sam Spirit – powiedział.

READ  Okres koncesji Ryana Daya w Ohio State dobiegnie końca po drugim formalnym strajku ze strony Michigan

Zapisz się teraz aby Klub Inwestycyjny CNBC śledził każdy ruch Jima Cramera na rynku.

Zastrzeżenie

Pytania do Cramera?
Zadzwoń do Cramer: 1-800-743-CNBC

Chcesz zagłębić się w świat Cramera? Uderz go!
Szalone pieniądze na TwitterzeJim Cramer TwitterFacebookInstagram

Pytania, komentarze, sugestie dotyczące serwisu „Mad Money”? [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *