Hilton rozwija się w Indonezji dzięki czterem nowym umowom

Hilton International podpisał kontrakt z czterema nowymi hotelami w Indonezji w ramach planu ekspansji w Azji Południowo-Wschodniej.

W przemówieniu podczas niedawnego okrągłego stołu dla mediów w Dżakarcie prezes Hilton Asia Pacific Alan Watts powiedział: „Istnieje możliwość poszerzenia naszego portfolio luksusowych marek i nieruchomości w Indonezji”.

Od lewej: Alan Watts i Alexandra Murray z Hilton podczas prezentacji w Dżakarcie

Otwarcie czterech projektów w Indonezji ma nastąpić w latach 2026–2029. Są to 200-pokojowy Hilton Bandung Batalarang, 250-pokojowy Hilton Garden Inn Manado, 150-pokojowy Hilton Manado i 280-pokojowy Conrad Jakarta.

Dołączają one do ogłoszonego wcześniej projektu Waldorf Astoria Jakarta, którego otwarcie zaplanowano na 2027 r., wraz z wejściem marki do Indonezji.

Komentując podpisanie umowy przez firmę w Manado w prowincji Północny Sulawesi, Alexandra Murray, wiceprezes i dyrektor regionalna na Azję Południowo-Wschodnią, powiedziała, że ​​obiekt będzie przyciągał zarówno gości biznesowych, jak i turystów. Zwłaszcza podróżujący zagraniczni ze względu na status Trójkąta Koralowego.

Hilton prowadzi obecnie w Indonezji dziewięć hoteli pięciu marek, w tym niedawno otwarte, takie jak Umana Bali, jego pierwszy luksusowy hotel pod marką LXR w Azji Południowo-Wschodniej w zeszłym roku, DoubleTree by Hilton Jakarta Kemayoran od 1 marca i DoubleTree by Hilton Bindaro Jaya. 15 czerwca.

READ  Religia włączająca niezbędna do rozwiązania kryzysu humanitarnego: Minister

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *