Helikopter policyjny rozbija się w wodzie w Newport Beach – NBC Los Angeles

Helikopter policyjny z Huntington Beach wpadł do wody w Newport Beach w sobotnie popołudnie, pozostawiając jednego oficera martwego, a drugiego w stanie krytycznym, powiedział Departament Policji w Huntington Beach.

Dwóch funkcjonariuszy odpowiadało na wezwanie do walki z zakłóceniami w Newport Beach, kiedy statek wpadł do wody, powiedział szef policji Huntington Beach, Eric Parra, podczas sobotniej konferencji prasowej.

Oficer, który zmarł, został zidentyfikowany jako 44-letni Nicholas Vella, 14-letni weteran Departamentu Policji Huntington Beach.

Wyglądało na to, że katastrofa wydarzyła się niedaleko brzegu Półwyspu Balboa.

Obaj pasażerowie zostali przetransportowani do lokalnych ośrodków urazowych, podały władze.

Jedna osoba została przewieziona do centrum urazowego UCI, a druga osoba, która została uwięziona, została przetransportowana do centrum urazowego OC Global.

Pierwsze wezwanie do incydentu nastąpiło około 18:34 w pobliżu 42 Balboa Blvd. w Newport Beach.

Narodowa Rada Bezpieczeństwa Transportu i zespół dochodzeniowy ds. poważnych wypadków przy szeryfie hrabstwa Orange prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu, powiedział Parra.

READ  Plan Prabowa dotyczący obniżenia dopłat do paliwa za bezpłatne obiady może obniżyć wpływy podatkowe, twierdzi obserwator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *