Gdy Luhut wyzdrowiał w Singapurze, pozwolono mu korzystać z telefonu komórkowego

Djakarta. Główny minister inwestycji Luhut Binsar Panjaitan poinformował w sobotę w mediach społecznościowych, że jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia i po prawie miesięcznym leczeniu w szpitalu w Singapurze pozwolono mu korzystać z telefonu komórkowego.

„Teraz pozwól mi przez chwilę skorzystać z telefonu komórkowego, żeby sprawdzić, co się dzieje” – napisał Luhut na swoim koncie na Instagramie.

Na początku leczenia przychodzili członkowie rodziny i bliscy współpracownicy, nie było żadnych gości ani rozmów telefonicznych, ponieważ wszystkim zajęli się jej pomocnicy.

Choć Luhut nie ujawnił, z jaką konkretną chorobą się zmaga, w poprzednim poście na Instagramie wspomniał, że trafił do szpitala z powodu skrajnego zmęczenia.

Niedawno Luhut miał zaszczyt przyjmować wizyty prezydenta Joko Widodo, wiceprezydenta Maroofa Amina i wielu innych członków gabinetu.

„Czuję, że dostaję zastrzyk energii i motywację do szybszego zdrowienia” – napisała.

Prezydent tymczasowo mianował Ministra ds. Przedsiębiorstw Państwowych Erica Tohira, aby kierował obowiązkami Luhuta jako Ministra Koordynującego ds. Inwestycji i Gospodarki Morskiej.

Tagi: Słowa kluczowe:

READ  Indonezja, Szwajcaria zacieśniają współpracę w zakresie zasobów ludzkich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *