Elon Musk prosi nastolatka o 50 000 $ od Elona Muska o usunięcie bota Twittera śledzącego prywatny odrzutowiec |

Wybuchł konflikt między bogatymi na świecie. Elona Muskaoraz 19-letni student i działacz lotniczy z Florydy.

Stworzony przez Jacka Sweeneya Świergot bot @ElonJet, który monitoruje prywatny odrzutowiec Muskin Gulf i publikuje w czasie rzeczywistym aktualizacje jego lokalizacji.

Musk, współzałożyciel i dyrektor generalny Telsa SpaceX, Znalazłem konto na Twitterze i błagałem Sweeneya o jego usunięcie. „Czy można to odłożyć? Jest to zagrożenie dla bezpieczeństwa ”- napisał Musk w bezpośredniej wiadomości do młodego człowieka, gromadząc szacunkowo 220 miliardów dolarów w aktywach. „Nie podoba mi się pomysł, by zostać zastrzelonym przez Nutcase’a”.

Po serii komunikatów prasowych Sweeney’a Musk zaoferował Sweeney’owi kontrakt: „5 tysięcy dolarów za to konto i jak może utrudnić szalonym ludziom obserwowanie mnie w ogóle?”

Sweeney próbował negocjować. „Czy jest prawdopodobne, że wzrośnie do 50 000 USD? Byłoby to świetne wsparcie na studiach i pozwoliłoby mi dostać samochód, może nawet [Tesla] Model 3. ”

Musk odpowiedział, mówiąc: „Nie jest w porządku zapłacić za zamknięcie tego”, po czym odmówił, myśląc o ofercie.

Sweeney powiedział, że postanowił upublicznić wymianę listów, aby sprowadzić Muska z powrotem do stołu negocjacyjnego. „Zrobiłem dużo pracy nad tym, 5 tys to za mało…” Powiedział Insiderowi„[to make up for] Zabawa, którą mam w tym, to praca w tym.

„Poszedł dla mnie w odwrotną stronę, więc dlaczego nie miałbym iść w drugą stronę dla niego?”

Sweeney powiedział też, że usunie konto w zamian za staż u Muska, ale milioner nie odpowiedział na ofertę.

Sweeney powiedział, że stworzył konto, ponieważ był fanem Muska. „Wiem, że miał odrzutowiec, wiem, co się dzieje, dokąd zmierza i to ujawnia różne rzeczy” – powiedział.

Założył również osobiste konta nadzoru odrzutowego Billa Gatesa i Jeffa Bezosa. „Ktokolwiek monitorujemy samolot, może, ale nie musi być na pokładzie”, mówi konto trackera.

READ  FDA na stałe zezwoli na przyjmowanie tabletek aborcyjnych drogą pocztową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *