El Cajon: katastrofy lotnicze w pobliżu San Diego w Kalifornii, brak ocalałych, mówią urzędnicy

Samolot miał wylądować na lokalnym lotnisku i rozbił się tuż po 19:00, poinformował Departament Szeryfa Hrabstwa San Diego.

Strażacy nie znaleźli ocalałych na miejscu, powiedzieli urzędnicy w komunikacie prasowym, ale nie sprecyzowali, ile ofiar zostało znalezionych.

Biuro szeryfa potwierdziło, że nikt nie został ranny na ziemi. Gdy członkowie rodziny zostaną powiadomieni, lekarz sądowy zbada i zidentyfikuje ofiary.

Biuro szeryfa poinformowało, że samolot był samolotem Learjet i nie wiedziało, ile osób było na pokładzie. CNN filia KGTV Zgłoszono.

„Kiedy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, nastąpił znaczny deszcz i było tam duże wysypisko śmieci o długości około 200 stóp” – powiedział CNN Don Butts, szef Lakeside Fire Safety District.

„Strażacy zauważyli znaczną kulę ognia i dym z remizy – remiza znajduje się około pół mili od miejsca zdarzenia” – powiedział Butts.

Szef powiedział, że wiedzieli o uszkodzeniu pojazdu.

Meteorolog CNN Petram Zawahiri powiedział, że w okolicy padało z burzami z piorunami. Obserwatorium El Cajon pokazało w momencie katastrofy lekki wiatr o prędkości 10-15 mil na godzinę, ale wiatr był bardzo silny na pobliskich podgórzach, z prędkością 40-45 mil na godzinę, dodał Zawahiri.

Zawahiri zauważył, że obserwacje pogody z lokalnego lotniska Gillespie Field zmniejszyły widoczność do mniej niż 1 mili o 18:50. Warunki trwały do ​​20:00, po czym wizja wróciła do 3-5 mil, powiedział.

Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NTSB) zostały powiadomione i zajmą się badaniem wypadku, powiedział Departament Szeryfa.

El Cajon znajduje się 26 km na wschód od San Diego.

READ  Google przegrywa wyzwanie przeciwko unijnej decyzji antymonopolowej, zbliżają się inne badania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *