Dow Jones rośnie po kluczowych danych ekonomicznych; Meta-dysfunkcje 24%; Apple sprzedaje przed zarobkami

Średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła w czwartek rano po kluczowych danych ekonomicznych Meta platformy (Meta) 24% było niepełnosprawnych i Wyrównaj technologię (ALGN) 15% wyników przychodów było nieprzytomnych. Zarobki Apple’a wyjdą po zamknięciu rynku.
XMeta Ogłoszone wyniki za trzeci kwartał Zarobki nie doszły do ​​szacunków pod koniec środy, ale nieznacznie przebiły zyski. Firma odnotowała skorygowany zysk na akcję w wysokości 1,64 USD przy przychodach w wysokości 27,7 mld USD. Według FactSet analitycy spodziewali się zarobków w wysokości 27,4 miliarda dolarów z zarobków Meta w wysokości 1,90 dolara na akcję. Akcje były notowane poniżej 99, najniższego poziomu od lutego 2016 r.

Align, producent aparatów ortodontycznych Invisalign, ogłosił późną środę, że nastąpiły poważne straty zarówno w przychodach, jak i zarobkach.

Tymczasem PKB Stanów Zjednoczonych, czyli produkt krajowy brutto, wzrósł w trzecim kwartale o 2,6%, przekraczając szacunki na poziomie 2,3% i w stosunku do spadku o 0,6% w drugim kwartale. Po raz pierwszy opublikowano również wnioski o bezrobocie. Odszkodowania wzrosły do ​​217 tys. i 214 tys. w poprzednim tygodniu, nieco poniżej szacunków.

Dzisiejszy rynek akcji: zyski Caterpillar, McDonald’s, Merck

Inne ważne zyski, które pojawiły się w czwartek, to akcje Dow Jones gąsienica (KOT), McDonald’s (MCD) oraz Merck (MRK), z Ford Motor (F), karta MasterCard (MAMA), O’Reilly Automotive (ORLY), Obsługa, natychmiast (Ale już), Shopify (sklep) oraz Wolfspeed (Wilk)

Akcje CAT wzrosły o 7%, podczas gdy McDonald’s o prawie 3%, a Merck o 2,5% w porannym handlu. Akcje Forda spadły o prawie 2%, podczas gdy MasterCard spadł o 1,5%. Akcje O’Reilly wzrosły o około 4%, a akcje ServiceNow o 14%. Shopify wzrósł o 13%, podczas gdy akcje WOLF spadły o 20% na wczesnym etapie handlu.

Pojazd elektryczny to gigant Tesla (D.S.L.AW czwartek rano handlowano ułamkiem, podczas gdy liderzy techniczni Dow Jones Jabłko (AAPL) oraz Microsoft (MSFT) było wtedy mniej Dzisiejsza giełda Otwarty.

READ  Delegacja ZEA spotkała się z prezydentem Indonezji w Yogyakarcie

Strefa autonomiczna (AZOWY), Kardynalne zdrowie (CAH), Szczur Lily (LLY) oraz Zajazd w Teksasie (TXRH) — jak również akcje Dow Jones Grupa United Health (UNH) — należą do najlepszych akcji do kupowania i oglądania. Pamiętaj, że nowy boom na giełdzie to idealny czas dla inwestorów na wdrożenie i aktualizację swoich list obserwacyjnych. Technika piramidowania.

Młode rajdy, zwłaszcza te walczące z niedźwiedziami, często kończą się niepowodzeniem. Piramidowanie zapewnia metodę stopniowego przechodzenia na nowe poziomy zapasów w celu zminimalizowania ryzyka dla kapitału.

Kardynał i Texas Roadhouse Tabela liderów IBD Akcje. Zjednoczone zdrowie wyróżniony Wraz z trzema innymi w kolumnie Strefa kupna akcji w tym tygodniu Świetne pomysły na akcje.

Dow Jones dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Po czwartkowym otwarciu dzwonka, średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła o 1,1%, podczas gdy S&P 500 spadł o 0,1%. Zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq stracił 1% w porannej akcji, a transakcje Align i Meta znalazły się na dole listy.

pośrodku Fundusze giełdoweNasdaq 100 tracker Invesco QQQ Trust (QQQ) zyskał 1,4%, a fundusz SPDR S&P 500 ETF (szpiegostwospadła o 0,4%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła w czwartek rano do 4,01%, dodając do strat z tego tygodnia. W poniedziałek rentowność 10-letnich obligacji skarbowych zamknęła się na poziomie 4,23%, najwyższym od czerwca 2008 roku, po czym spadła na dwóch kolejnych sesjach.

Tymczasem ceny ropy naftowej w USA wzrosły w czwartek w tempie, które dodało do środowych wzrostów. Kontrakty terminowe West Texas Intermediate notowane były powyżej 88 USD za baryłkę.

Trwa rajd na giełdzie

W środę średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła, a S&P 500 spadł o 0,7%. Kompozyt Nasdaq wyprzedał ponad 2% listy (Google) i Microsoft wzięły pod uwagę kod z dużą ilością technologii.

Wielkie zdjęcie w środę „Dzięki sesji wyraźnej sprzedaży korporacyjnej w księgach inwestorzy wzrostu mogą nadal kupować najlepsze wybicia. Jednak biorąc pod uwagę niepewne działania obserwowane w wielu kolejnych dniach w ciągu roku, sensowne jest ograniczenie długoterminowej ekspozycji. w portfelu od 20% do 40% publicznego rynku akcji i najlepszych akcji. ”

READ  Minister docenił inaugurację pływających szpitali dla odległych rejonów

Teraz jest ważny czas na naukę Kolumna IBD The Big Picture. Po piątkowych wzrostach inwestorzy będą chcieli wykorzystać swoje wyselekcjonowane listy obserwacyjne, aby skoczyć na przyszłe wybicia. Ale nie wszystkie działania następcze działają, dlatego ważne jest, aby powoli i systematycznie zwiększać ekspozycję, ponieważ nowy boom się sprawdza.

sprawdzać Notowania akcji IBDJak na przykład IBD 50 I Akcje w pobliżu strefy kupnaDla pomysłów na akcje.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do kupowania i oglądania: UnitedHealth

Firma opieki zdrowotnej UnitedHealth zbliża się do 553.23 uchwytu z trofeum. Wskaż, aby kupić, Według Rozpoznawanie modelu IBD MarketSmith. SKróliki wzrosły w środę o 0,55%, przed ostatnim wpisem na giełdzie.

Akcje UNH spadły w czwartek rano.


4 najlepsze akcje wzrostu do oglądania w CurseRent rajd giełdowy


Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: AutoZone, Cardinal, Eli Lilly, Texas Roadhouse

Kierownik Działu Części Samochodowych i Najnowsze zapasy IBD tego dnia Pomimo środowego spadku o 0,7%, AutoZone nadal znajduje się w przedziale kupna powyżej 2362,34 punktu kupna Cup Base. 5% Strefa pościgu wzrasta do 2480,46. Akcje AutoZone zyskały w czwartek 1,3%.

Tabela liderów IBD Stock Cardinal Health jest poza zasięgiem kupna powyżej pozycji 71,22 z krótkiego kubka z uchwytem. IBD MarketSmith Analiza wykresów. Akcje są powyżej 72,38 punktu kupna płaskiej bazy. Listopad Przychód jest ustalony na 4. Akcje CAH wzrosły o 0,6% na początku czwartkowego handlu.

IBD SwingTrader Akcje Eli Lilly przekroczyły limit kupna powyżej płaskiej bazy 335,43 punktu kupna, co oznacza wzrost o 1,9% w środę. Akcje wzrosły o 0,2% w czwartek rano, przed wtorkowym raportem o wynikach.

Texas Roadhouse przesunął się dalej powyżej 95,52 punktu kupna płaskiej bazy podczas środowego wzrostu o 0,7%. Akcje straciły 1,3% przed wynikami spółki pod koniec czwartku.

READ  Biały Dom odpowiada na krytykę wypowiedzi prezydenta Bidena na temat przyszłości węgla przez Joe Manchina

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli W środę wzrósł o 1%, wznosząc się na drugą sesję z rzędu po poniedziałkowym 52-tygodniowym dołku. Pomimo ostatnich wzrostów, akcje zamknęły się o około 46% w stosunku do 52-tygodniowego maksimum.

Akcje spółki EV wzrosły w czwartek rano o 0,5%.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

pośrodku Akcje Dow Jones, akcje Apple sprzedały się w środę o 2%, przerywając trzydniową zwycięską passę. Akcje poruszają się z oporem wokół swojej 50-dniowej linii, kluczowego poziomu do obserwacji. Akcje Apple spadły o 2,3% po zyskach spółki pod koniec czwartku.

Oczekuje się, że tytan technologii konsumenckiej zarobi 1,27 USD na akcję przy przychodach w wysokości 88,7 mld USD.

Microsoft spadł w środę o 7,7% po wynikach wyników. Akcje wciąż znajdują się blisko ostatnich 52-tygodniowych minimów, ale napotkały wyraźny opór na 50-dniowej linii. Firma zajmująca się oprogramowaniem jest o około 34% niższa od 52-tygodniowego maksimum. Akcje Microsoftu spadły o 1,7% w czwartek rano.

Nie zapomnij śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze @Ibd_slehtonen Dowiedz się więcej o akcjach wzrostowych i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z IBD Long-Term Leaders

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać zapasy wzrostu: dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych zapasów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *